Дата: 06-09-19 16:28

WIZZ AIR ПОВІДОМЛЯЄ ПРО НАЙБІЛЬШУ ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ ПОВІТРЯНОГО ПРОСТОРУ ЄС У ЦЬОМУ РОЦІ

Wizz Air, одна з авіакомпаній Європи, які найшвидше розвиваються, та провідний лоу-кост авіаперевізник України, повідомляє, що згідно з даними постачальників послуг повітряного руху і навігації ЄС та Угорщини, на цих вихідних завантаженість повітряного простору ЄС буде найбільшою у 2019 році, що може спричинити затримки рейсів. WIZZ звертається до пасажирів із проханням перевіряти розклад рейсів на веб-сайтах аеропортів відправлення, а також завчасно прибувати в аеропорти. Ситуація не підлягає впливу авіакомпанії, але Wizz Air буде робити все можливе, щоб мінімізувати будь-які затримки.


Фото: @avianity

WIZZ прагне надавати українським пасажирам нові можливості для доступних подорожей, і цього року авіакомпанія відкрила 10 нових маршрутів з України, включно з рейсами за такими напрямками як Афіни, Салоніки, Бремен, Біллунн, Рига, Лейпциг і Краків. У 2019 році Wizz Air запропонує понад 2,6 млн місць на своїх українських маршрутах, що становить 60% зростання у порівнянні з минулим роком. Разом з нещодавно оголошеними рейсами з Одеси в Будапешт, Гданськ, Вроцлав, Катовіце, Берлін і Братиславу, а також зі Львова до Ларнаки, зараз WIZZ пропонує українським пасажирам 53 маршрути до 13 європейських країн за ціною від 289 грн*. 

кепка синяя, принт самолетПОДАРКИ с принтом авиационной тематики--->>>

Wizz Air є першою авіакомпанією, яка запропонувала українцям доступні авіаперельоти, і з моменту виконання свого першого міжнародного рейсу з Києва в Лондон Лутон у 2008 році перевезла понад 9 мільйонів пасажирів. WIZZ продовжує надавати українським пасажирам можливості для доступних подорожей, і з’єднувати Україну з іншими країнами Європи, сприяючи розвитку місцевої економіки та стимулюючи ринок праці в авіаційному і туристичному секторах.

*В один бік, з урахуванням усіх податків та обов’язкових зборів

Прес-служба Wizz Air


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.