Дата: 10-09-19 09:12

Airbus виконала поставку 1000-го гелікоптера Super Puma

Цивільний H215 використовуватиметься Федеральною поліцією Німеччини

Компанія Airbus Helicopters виконала поставку свого 1000-го дводвигунового багатофункціонального гелікоптера Super Puma H215, зібраного у місті Мариньян (Франція), і передала його Федеральній поліції Німеччини (Bundespolizei) для Центрального командування Німеччини з надзвичайних ситуацій у морі (German Havarie Command). 

Ця поставка укомплектувала замовлення Федеральною поліцією Німеччини чотирьох H215, перші три з яких надійшли у грудні 2018 р., і збільшила флот німецької поліції до 23 гелікоптерів Super Puma, серед яких 19 AS332 L1. Таким чином, Федеральна поліція Німеччини є одним із найбільших експлуатантів Super Puma у світі.  

кепка синяя, принт самолетПОДАРКИ с принтом авиационной тематики--->>>

«Цивільні та військові гелікоптери Super Puma завжди демонстрували гарні результати завдяки своєму багатофункціональному призначенню: від гасіння пожеж, будівництва ліній електропередач, перевезення військових до рятування життя в екстремальних умовах», - зазначив Бруно Івен, генеральний директор Airbus Helicopters. «Для нас велика честь виконати поставку 1000-го гелікоптера Super Puma для Федеральної поліції Німеччини, тісна та довготривала співпраця з якою дає нам можливість постійно удосконалюватись, щоб відповідати потребам ринку протягом наступних десятиліть», –додав він. 

Зараз гелікоптери Super Puma мають близько 100 замовників у 59 країнах з усього світу. Сімейство Super Puma складається з цивільних гелікоптерів H215 та H225, які виготовляє Airbus Helicopters для правоохоронних органів, виконання авіаційних завдань, пошуково-рятувальних робіт, операцій у прибережних зонах, а також урядових операцій. Вони також відзначаються своєю універсальністю і експлуатаційною готовністю в екстремальних природніх умовах. Військові гелікоптери H215M і H225M призначені для виконання пошуково-рятувальних і спеціальних операцій, військових перевезень та інших завдань. 

 Прес-служба  Airbus


 

Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.