Дата: 10-09-19 19:42

WIZZ AIR ОГОЛОСИЛА ПРО НОВІ МАРШРУТИ З УКРАЇНИ

НОВИЙ ЛІТАК НА БАЗІ В БУДАПЕШТІ


Фото: @sharijnet

Wizz Air, провідний лоу-кост авіаперевізник України та найекологічніша авіакомпанія в Європі, сьогодні повідомила про відкриття двох нових маршрутів зі Львова та Харкова до Будапешта. Розширення маршрутної мережі WIZZ відбудеться завдяки розміщенню ще одного інноваційного літака Airbus A321neo на базі авіаперевізника в угорській столиці у червні 2020 р. Квитки на нові рейси вже у продажу за цінами від 569** грн на сайті wizzair.com та в мобільному додатку WIZZ. 

Нові рейси до Будапешта

Із запуском свого першого рейсу до Будапешта з Києва у 2011 р. і нещодавнім оголошенням про нове сполучення Одеси зі столицею Угорщини вже у жовтні Wizz Air продовжує і далі розширювати свою діяльність в Україні з рейсами, які сполучатимуть це угорське місто в Центральній Європі зі Львовом і Харковом. Завдяки новим прямим сполученням WIZZ з чотирма українськими містами – Києвом, Львовом, Харковом і Одесою – Будапешт став ще ближчим до українських пасажирів.

Як одне з міст, яке найшвидше розвивається в Європі, столиця Угорщини вміло поєднує свою архітектуру 19-го століття із сучасними архітектурними та мистецькими стилями. Велика частина Будапешта та його відомі пам’ятки занесені до списку світової спадщини ЮНЕСКО – легендарний парламент, королівський палац та багато інших видатних місць. А прогулюючись містом, є можливість відпочити в одній із термальних купалень або скуштувати страви угорської кухні і спробувати відомі токайські вина. Завдяки великому вибору цікавих місць кожний відвідувач точно знайде для себе щось унікальне, що зробить подорож до Будапешта незабутньою.  

Wizz Air в Україні

Wizz Air є першою авіакомпанією, яка запропонувала українцям доступні авіаперельоти, і з моменту виконання свого першого міжнародного рейсу з Києва в Лондон Лутон у 2008 році перевезла понад 9 мільйонів пасажирів. Із врахуванням нових оголошених маршрутів з Харкова і Львова до Будапешта зараз WIZZ пропонує українським пасажирам перельоти за 55 маршрутами до 13 європейських країн за цінами від 289 грн**. Авіакомпанія продовжує надавати українським пасажирам можливості для доступних подорожей і з’єднувати Україну з іншими країнами Європи, сприяючи розвитку місцевої економіки та стимулюючи ринок праці в авіаційному і туристичному секторах.

кепка синяя, принт самолетПОДАРКИ с принтом авиационной тематики--->>>

Wizz Air – найекологічніша авіакомпанія

З розміщенням нового літака A321neoWIZZ також додає до своєї мережі ще один рейс з Будапешта до головного аеропорту в Брюсселі. Авіапарк авіакомпанії є одним із найсучасніших в Європі із середнім віком літаків 4,7 років. У серпні 2019 р. Wizz Air знову визнана авіакомпанією в Європі з найменшим впливом на навколишнє середовище з показником викидів CO2 57.7 г з розрахунку на пасажиро-кілометр. Наразі замовлення авіаперевізника нараховує 271 літак Airbus A321neo, Airbus A321neo та Airbus A321XLR. З новими повітряними суднами перельоти авіакомпанії будуть ще ефективніші і зменшуватимуть вплив на навколишнє середовище на 1/3 протягом наступного десятиліття. Літаки Airbus A321neo, шість з яких вже розміщені на базі WIZZ у Будапешті, оснащені останніми технологіями. Вони забезпечують на 50% менше шуму, 20% економії витрат на пальне, а також на 50% нижчий рівень викидів CO2.

НОВІ МАРШРУТИ WIZZ AIR З УКРАЇНИ

Маршрути

Дні виконання рейсів

Перший рейс

Ціни від**

Харків - Будапешт

Понеділок, п’ятниця

1 червня 2020 р.

569 грн

Львів - Будапешт

Середа, неділя

3 червня 2020 р.

569 грн

 

 

 

Пауліна Госк, менеджер з корпоративних комунікацій компанії Wizz Air повідомила: «Wizz Air залишається відданою Україні та своїй місії пропонувати ще більше доступних подорожей. Додавання нового сучасного літака A321neo до нашого авіапарку в Будапешті у червні 2020 р. дає нам змогу пропонувати українцям ще більше захоплюючих можливостей відкрити столицю Угорщини і робить це місто ще доступнішим завдяки рейсам з чотирьох аеропортів України. Ми переконані, що наші українські пасажири гідно оцінять прямі сполучення Києва, Львова, Харкова і Одеси з Будапештом та вже незабаром зможуть відвідати це місто за найнижчими тарифами Wizz Air на борту наших ультра-ефективних літаків Airbus».  

* Рівень викидів CO2 Wizz Air був найнижчим серед європейських авіакомпаній у серпні 2019 р. (57.7 г/км/пасажир)

** В один бік із врахуванням всіх податків та обов’язкових зборів

Прес реліз Wizz Air


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.