Дата: 16-09-19 09:17

Нові можливості для пасажирів flydubai в терміналі 3 Міжнародного аеропорту Дубая

З 27 жовтня 2019 року перельоти flydubai по семи напрямках будуть здійснюватися з терміналу 3 Міжнародного аеропорту Дубая.


Дубай (ОАЕ), 15 вересня 2019 року: Авіакомпанія flydubai зі штаб-квартирою в Дубаї оголошує про перенесення вильотів та прильотів рейсів по семи напрямках з поточного терміналу 2 в термінал 3 Міжнародного аеропорту Дубая (DXB). Інші рейси як і раніше будуть здійснюватися з терміналу 2 даного аеропорту.

З 27 жовтня 2019 року рейси в Алмати (Казахстан), Басру (Ірак), Дар-ес-Салам (Танзанія), Занзібар (Танзанія), Кіліманджаро (Танзанія), Нур-Султан (Казахстан) і Софію (Болгарія) будуть здійснюватися з терміналу 3 Міжнародного аеропорту Дубая (DXB). До 27 жовтня ці напрямки будуть обслуговуватися терміналом 2 Міжнародного аеропорту Дубая (DXB). Ці географічні точки були обрані в рамках стратегічного партнерства Емірейтс та flydubai, щоб зробити пересадки швидшими та зручнішими для пасажирів.

З перенесенням семи рейсів в терміналу 3 Міжнародного аеропорту Дубая (DXB) загальна кількість напрямків, що обслуговуються з цього терміналу, налічує 22 напрямки. Партнерство Емірейтс і flydubai виходить далеко за межі кодшерінгового угоди та включає спільні ініціативи щодо комерційних операцій, поліпшення користувацького досвіду, планування маршрутів, співпраці з аеропортами, а також загальну програму лояльності.
кепка синяя, принт самолетПОДАРКИ с принтом авиационной тематики--->>>

Старший віце-президент по роботі з аеропортами flydubai Алекс Макензі зазначив: «У міру розширення нашого стратегічного партнерства з Емірейтс, перенесення рейсів по ще семи напрямках в термінал 3 Міжнародного аеропорту Дубая (DXB) став логічним кроком після успішної першої хвилі в минулому році. Це дозволить підвищити стикувальну доступність. Працюючи разом, Емірейтс і flydubai готові надати пасажирам нові можливості подорожей з пересадками в одному з найбільших авіавузлів світу – в Дубаї».

Пасажири, які забронювали перельоти за цими напрямками, зможуть зареєструватися на рейс на стійках реєстрації пасажирів економічного та бізнес-класів в зоні вильоту терміналу 3 Міжнародного аеропорту Дубая (DXB). Пасажири бізнес-класу отримають доступ в бізнес-лаунж терміналу, а також зможуть пройти паспортний контроль і перевірку безпеки в пріоритетному порядку. Транзитні пасажири заощадять час, адже тепер їм не потрібно буде добиратися з одного терміналу аеропорту в інший при пересадці.

Пасажири, які забронювали квитки на рейси за вказаними напрямками після 27 жовтня 2019 року, будуть заздалегідь проінформовані про зміну терміналу в індивідуальному порядку.

Повний список рейсів flydubai, що виконуються з терміналу 3 Міжнародного аеропорту Дубая:

1. Алмати (Казахстан) 2. Басра (Ірак) 3. Белград (Сербія) 4. Бішкек (Киргизстан) 5. Бухарест (Румунія) 6. Дар-ес-Салам (Танзанія) 7. Загреб (Хорватія) 8. Занзібар (Танзанія) 9. Катанія (Італія) 10. Кіліманджаро (Танзанія) 11. Крабі (Таїланд) 12. Краків (Польща) 13. Мінеральні Води (Росія) 14. Неаполь (Італія) 15. Нур-Султан (Казахстан) 16. Прага (Чехія) 17. Ростову-на-Дону (Росія) 18. Салала (Оман) 19. Софія (Болгарія) 20. Ташкент (Узбекистан) 21. Гельсінкі (Фінляндія) 22. Янгон (М'янма)
Забронювати квитки можна на офіційному сайті www.flydubai.com/ru, в мобільному додатку flydubai, по телефону контактного центру в Дубаї (+971) 600 54 44 45. Також придбати квитки можна в туристичних магазинах flydubai або в турагентствах.
Інформація flydubai

Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 Tweet



Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.