Дата: 17-09-19 22:26

WIZZ AIR РОЗПОЧАЛА ПРОДАЖ КВИТКІВ НА ЛІТНІ РЕЙСИ 2020 РОКУ З УКРАЇНИ 118 000 ДОДАТКОВИХ МІСЦЬ НА УКРАЇНСЬКИХ МАРШРУТАХ

Wizz Air, авіакомпанія, яка найшвидше розвивається в Європі, а також провідний лоу-кост авіаперевізник у Центральній і Східній Європі, відкрила продаж квитків на свої літні рейси з України у 2020 р. Квитки доступні на сайті wizzair.com або через мобільний додаток WIZZ.

Wizz Air A321

WIZZ постійно розширює свою маршрутну мережу в Україні і цього року оголосила 9 нових маршрутів, серед яких шість будуть відкриті з нового для WIZZ аеропорту в Україні – Міжнародного аеропорту «Одеса». У 2019 р. Wizz Air запустила 10 нових рейсів, створюючи для українців ще більше можливостей для подорожей Німеччиною завдяки перельотам до Бремена і Лейпцига, а також для відвідування Батьківщини LEGO - міста Біллунн у Данії. Окрім цього, авіакомпанія почала виконувати перельоти до нових європейських країн – Греції, завдяки новим рейсам з Києва до Афін і Салоніків, та Латвії, пропонуючи сполучення Київ-Рига. Влітку 2020 р. Wizz Air відкриє рейси до Будапешта зі Львова і Харкова і зробить це місто ще ближчим для українців, виконуючи перельоти до угорської столиці з чотирьох українських аеропортів.

кепка синяя, принт самолетПОДАРКИ с принтом авиационной тематики--->>>

Завдяки новим рейсам наразі Wizz Air пропонує перельоти за 55 маршрутами до 13 країн з України. Протягом літнього сезону у 2020 р. авіакомпанія пропонуватиме на 118 000 більше посадкових місць, ніж у 2019 р. Це приблизно на 650 рейсів більше і становить зростання в обсязі 7%. 

Пауліна Госк, менеджер з корпоративних комунікацій Wizz Air повідомила: «Ми раді розпочати продаж квитків на літні рейси Wizz Air з України у 2020 р. Наша українська маршрутна мережа постійно розширюється і тепер пропонує рейси за такими привабливими напрямками як Афіни та Біллунн. Wizz Air впевнена, що пасажирам сподобаються ці міста та подорожі до них разом з WIZZ. Місця вже в продажу на наступний літній сезон, їх можна забронювати на веб-сайті wizzair.com та у мобільному додатку WIZZ. Наш український екіпаж завжди радий вас вітати на борту».

Прес-служба Wizz Air


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.