Дата: 23-09-19 16:55

WIZZ AIR ОТРИМАЛА ЗВАННЯ «НАЙКРАЩОГО ЛОУ-КОСТ АВІАПЕРЕВІЗНИКА РОКУ» ПІД ЧАС ЦЕРЕМОНІЇ AVIATION INDUSTRY AWARDS EUROPE

Wizz Air, одна з європейських авіакомпаній, які найшвидше розвиваються, а також провідний лоу-кост авіаперевізник у Центральній і Східній Європі, визнана «Найкращим лоу-кост авіаперевізником 2019 року». Нагороду вручили під час гала-вечора Aviation Industry Awards Europe, який проходив у рамках авіаційного форуму Air Convention Europe-2019 у м. Вільнюс 17 вересня. Таке звання є одним із найбільш важливих та престижних в авіаційній галузі. Понад 150 000 людей віддали свої голоси за світові авіакомпанії, які виконують комерційні рейси. Відмінну роботу Wizz Air відзначили винагородою «Найкращий лоу-кост авіаперевізник року». 

WIZZ AIR получила звание «Лучшего лоу-кост авиаперевозчика года» во время церемонии Aviation Industry Awards Europe 

Протягом останніх 12 місяців понад 37 мільйонів пасажирів обрали подорожі разом з Wizz Air на лоу-кост маршрутах авіакомпанії, з відмінним сервісом і з перельотами за понад 151 напрямком у 44 країни, що становить 16% росту у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Wizz Air залишається відданою своїм пасажирам з моменту бронювання квитків до завершення подорожі. Авіакомпанія постійно працює над розвитком і покращенням легких для використання онлайн-рішень, завдяки яким подорожі стають ще приємнішими.      

кепка синяя, принт самолетПОДАРКИ с принтом авиационной тематики--->>>

Флот авіакомпанії є одним із найсучасніших в Європі і складається зі 119 літаків із середнім віком 4,7 рр. У результаті, Wizz Air є найекологічнішою авіакомпанією в Європі – показник викидів CO2  у серпні 2019 р. склав 57,7 г з розрахунку на пасажиро-кілометр. WIZZ також виконала замовлення 271 нового літака A321neo, Airbus A321neo and Airbus A321XLR. Завдяки цьому ефективність авіакомпанії буде продовжувати зростати, а вплив на навколишнє середовище буде при цьому зменшуватися на 1/3 на кожного пасажира протягом наступних 10 років. Airbus A321neo, шість з яких WIZZ вже використовує, оснащені останніми в авіації технологіями. Це дає змогу зменшити рівень шуму майже на 50%, забезпечувати 20% економії витрат на пальне та на 50% менший рівень викидів оксидів азоту. 

Джозеф Вараді (József Váradi), Генеральний директор Wizz Air Holding повідомив: «Для нас велика честь бути визнаним «Найкращим лоу-кост авіаперевізником 2019 року» після отримання звання «Найкращої лоу-кост авіакомпанії у регіоні Центральної і Східної Європи», «Авіакомпанії 2019 року», а також бути одним із 10 найбезпечніших у світі лоу-кост авіаперевізників 2019 року. Ця винагорода ще раз підтверджує, що ми на правильному шляху і що роботу і відданість команди WIZZ високо цінять наші пасажири. Ми будемо і далі пропонувати найнижчі ціни на перельоти у нашій маршрутній лоу-кост мережі, яка постійно розширюється – у майбутньому флот Wizz Air складатиметься з 300 літаків. Екіпаж WIZZ завжди радий вітати вас на борту наших сучасних літаків».   

Прес-служба  Wizz Air 

Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.