Дата: 30-10-19 09:34

WIZZ AIR ВИКОНАЛА СВІЙ ПЕРШИЙ РЕЙС ЗІ ЛЬВОВА ДО ЛАРНАКИ

Wizz Air, провідний лоу-кост авіаперевізник України та авіакомпанія, яка найшвидше розвивається в Європі, сьогодні виконала свій перший рейс зі Львова до Ларнаки. Пасажири із Західної України, які планують відпустку чи подорож на вихідні до теплої країни, відтепер можуть відкривати для себе Кіпр та його найдавніше місто завдяки зручному розкладу рейсів двічі на тиждень, по понеділках і п’ятницях, та цінам від 719 грн*. Новий маршрут вже став популярним серед українських пасажирів, і перший рейс до Ларнаки прибув із 228 пасажирами на борту одного із сучасних літаків Airbus A321. 


Фото: @bankomet

Завдяки цьому новому сполученню WIZZ пропонує українським пасажирам із Західної України чудову можливість втекти від холодів і насолодитися теплом Середземноморської осені. Окрім цього, Ларнака здатна запропонувати набагато більше, ніж пляжний відпочинок. Це місто з винними погребами і виноробнями у гірських регіонах може стати чудовим напрямком для всіх поціновувачів вина. Ті, хто все ж таки обирають Ларнаку для відпочинку біля моря та корисного морського повітря, для різноманіття можуть відправитися у подорож на кораблі чи спробувати плавання на яхті. А завдяки великій кількості парків та можливості поспостерігати за фламінго, Ларнака стала ідеальним містом для сімейного відпочинку з дітьми.  

Читайте також - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

Wizz Air продовжує розширювати свою маршрутну мережу в Україні і відкривати нові можливості для доступних подорожей, водночас сприяючи розвитку місцевої економіки та стимулюючи локальний ринок праці в авіаційному й туристичному секторах. Разом із цим відкритим маршрутом, а також з нещодавно оголошеними 6 рейсами із Запоріжжя Wizz Air зараз пропонує перельоти за 61 маршрутом до 13 європейських країн з 5 українських аеропортів.

ПЕРШИЙ ВИКОНАНИЙ РЕЙС WIZZ AIR ЗІ ЛЬВОВА

Напрямок

Дні виконання рейсів

Перший рейс

Ціни від*

Львів-Ларнака

Понеділок, п’ятниця

28 жовтня 2019 р.

719 грн / 24,99 євро

 

Пауліна Госк, менеджер з корпоративних комунікацій компанії Wizz Air сказала: «Залишаючись відданою українському ринку, Wizz Air рада розширити свою маршрутну мережу у Львові, пропонуючи українським пасажирам ще більше можливостей для подорожей. Ми віримо, що новий рейс Wizz Air зі Львова до Ларнаки ще більше стимулюватиме розвиток авіації і туризму двох країн. Завдяки зручному розкладу рейсів та цінам усього від 719 грн*, ми раді запропонувати українцям відкрити для себе цей новий чудовий туристичний напрямок на південному узбережжі Кіпру».  

* В один бік з урахуванням всіх податків та обов’язкових зборів. Дозволено безкоштовно брати один предмет ручної поклажі (макс. 40 x 30 x 20 см). За валізу на коліщатках та кожний вид зареєстрованого багажу сплачується додатковий збір. Вказана ціна дійсна лише на бронювання на сайті wizzair.com або через мобільний додаток WIZZ.  

Прес-служба Wizz Air


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.