Дата: 08-11-19 12:54

Переможцем Гранд Фіналу міжнародного турніру з гольфу Turkish Airlines World Golf Cup став Люк Чжао.

Трьома переможцями фінального змагання стали Томохіро Уемура з Токіо, Японія, Айзен Ердоган зі Стамбула, Туреччина, і Люк Чжао з Чикаго, Сполучені Штати Америки.

Після двох днів змагань Люк Чжао став абсолютним чемпіоном міжнародного турніру з гольфу Turkish Airlines World Cup 2019, набравши 93 очка за два раунди. Хоча Томохіро Уемура з Токіо, Японія, і Айзен Ердоган зі Стамбула, Туреччина, також були лідерами в своїх категоріях і були близькі до перемоги. Основний переможець турніру за сумарним очками Сачін де Сільва з Коломбо показав блискучу гру і завоював нагороду із загальним рахунком -3 за два раунди. У перший день у змаганні на найближчий удар до лунки на 12-ій лунці переміг Маріано Родрігез серед чоловіків, а на 3-ій лунці перемогла Крістін Очола серед жінок. На другий день серед чоловіків переможцем став Роберто Фабріс, а серед жінок знову Крістін Очола.

Гранд Фінал, в якому брав участь 101 гравець із 70 країн, проходив у гольф-клубі «Корнелія» у місті Анталія, Туреччина. Учасниками були переможці 101 відбіркового змагання, яке проходило в рамках Turkish Airlines World Golf Cup. Переможці взяли участь у професійному турнірі Turkish Airlines Open Pro-Am, в якому змогли зіграти з гравцями в гольф світового рівня.

Голова правління і виконавчого комітету Turkish Airlines Ількер Айджі так прокоментував турнір, який завершився: «Ми з гордістю проводимо турнір із гольфу серед любителів Turkish Airlines World Golf Cup вже сьомий рік поспіль. Будучи одним із кращих у світі корпоративних турнірів з гольфу, Turkish Airlines World Golf Cup стає все більш захоплюючим з кожним роком. Ми з нетерпінням чекаємо наступного року, а також вітаємо чемпіона цього року Люка Чжао».

Підтримка, яка надається авіакомпанією Turkish Airlines та її ключовими партнерами гольфу та іншим видам спорту, таким як баскетбол, регбі та футбол, — це такі змагання, як Turkish Airlines Open, Ліга Європи Turkish Airlines, Європейський професійний клуб регбі та Ліга Європи УЄФА 2016. Вони грають важливу роль у прагненні Turkish Airlines створити унікальну спортивну спадщину.