Дата: 29-11-19 14:49

ТРАНСПОРТ: За право стати єдиним оператором надання послуг у швидкісних поїздах змагатимуться три компанії

До другого туру конкурсу з відбору єдиного оператора надання послуг пасажирам у швидкісних поїздах Укрзалізниці допущені усі учасники, які надали свої конкурсні пропозиції. Відповідно до висновку конкурсної комісії пропозиції усіх компаній відповідають кваліфікаційним вимогам, відтак усі вони можуть брати участь в наступному турі конкурсу.


Фото: @InlvivUa

Тож за результатами першого туру конкурсу, що відбувся 20 листопада 2019 року, до наступного етапу допущені: ТОВ «Вог Кафе», ТОВ «Санфініті» і ТОВ «Фуд енд Беверідж».

Читайте також - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

Другий етап конкурсу, а саме подання цінових пропозицій, відбудеться 2 грудня 2019 року і триватиме до 12:00. Розкриття пропозицій відбудеться цього ж дня о 14:00. Трансляція події відбуватиметься на офіційній сторінці філії УЗШК у Facebook. Перегляд трансляції наживо буде доступний за посиланням https://www.facebook.com/dpuzshk/.

За результатами проведення конкурсу УЗШК прагне отримати єдиного оператора надання послуг харчування, медіаконтенту та доставки експрес-відправлень.

Переможцем конкурсу буде визначено компанію, яка запропонує найвигіднішу цінову пропозицію, з нею буде укладено договір.

Нагадаємо, конкурс оголошено у зв’язку із закінченням 31 грудня 2019 року дії договору з ТОВ  «Вог Кафе» щодо надання послуг харчування пасажирів у швидкісних поїздах.

Прес-служба Укрзалізниці


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено