Дата: 01-06-20 11:57

WIZZ AIR ОГОЛОШУЄ ПРО ВІДКРИТТЯ НОВОЇ БАЗИ У ТІРАНІ

 3 РОЗМІЩЕНИХ ЛІТАКІВ ТА 25 НОВИХ МАРШРУТІВ У 2020 РОЦІ

Wizz Air, найекологічніша* авіакомпанія із найшвидшим зростанням у Європі, рада повідомити про відкриття своєї 30-ої бази в Тірані. Авіакомпанія розмістить 3 літакиAirbus A320 в Міжнародному аеропорту Тірани вже у липні 2020 року та додатково до існуючих 10 маршрутів відкриє 15 нових сполучень з 8 країнами.

Image
Twitter image

Wizz Air розпочала виконувати перельоти до Тірани у 2017 році і з того часу перевезла майже півмільйона пасажирів з та до албанської столиці. Авіакомпанія продовжує розширювати свою мережу, пропонуючи доступні подорожі за низькими цінами та з якісними послугами ще більшій кількості людей. Відкриттям 30-ої бази в аеропорту Тірани WIZZ стимулюватиме економічне зростання регіону, з’єднає Албанію з іншими європейськими країнами та створить понад 100 робочих місць в авіакомпанії та ще більше – у суміжних галузях***. 3 літаки Airbus A320 виконуватимуть перельоти за 15 новими маршрутами до Бове (Париж), Шарлеруа (Брюссель), Ейндховена, «Євроаеропорту» у Мюлузі, Карлсруе / Баден-Бадена, Гамбурга, Берліна Шенфельда, Франкфурт-Гана, Праги, Іракліона, Родоса, Барі, Катанії, Мілану-Мальпенси і Турина, що загалом становить 25 напрямків та понад 800 тисяч посадкових місць на рейсах з Тірани у 2020 році. Завдяки розширенню мережі, Wizz Air підтримуватиме розвиток місцевого туризму, сприятиме збільшенню доходів у регіоні, а також з'єднуватиме Тірану з новими та захоплюючими напрямками.   

Читайте також - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

Сьогоднішнє повідомлення про відкриття нової бази є початком нової ери безпечних подорожей Wizz Air. Нещодавно авіакомпанія запровадила посилені заходи безпеки для забезпечення здоров’я та безпеки як пасажирів, так і екіпажу WIZZ. Зокрема, впродовж перельоту пасажири мають носити захисні маски, а екіпаж – ще і рукавички. У салонах регулярно проводять дезінфекцію, а з дотриманням графіку прибирання WIZZ усі літаки авіакомпанії додатково дезінфікуються вночі противірусним розчином. Екіпаж роздає пасажирам дезінфікуючі серветки; під час перельоту не розповсюджуватимуть бортові журнали та заохочуватимуть користуватися опцією безконтактної оплати покупок на борту.Згідно з новими правилами, пасажири мають дотримуватися заходів фізичної дистанції, впроваджених місцевими органами влади, та розраховуватися за всі необхідні послуги перед посадкою онлайн (наприклад, оплачувати додатковий багаж через Інтернет, послугу WIZZ Priority чи швидку перевірку безпеки), аби мінімізувати будь-які фізичні контакти в аеропорту. Відео, яке підготувала авіакомпанія, містить ключову інформацію щодо нових заходів. Переглянути його можна тут.

Обираючи послугу WIZZ Flex, пасажири, у разі зміни обставин чи необхідності змінити дату/маршрут, можуть змінити бронювання квитка на будь-який інший рейс WIZZ. Додатковий рівень захисту бронювання пасажирів - гарантія спокою у нинішні часи невизначеності. 

Wizz Air вже починає набирати у свою команду молодих та амбіційних кандидатів для нової бази – за лінком можна ознайомитися з графіком Днів відкритих дверей.

Читайте також - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

Джозеф Вараді (József Váradi), генеральний директор Wizz Air Group, на пресконференції з нагоди відкриття нової бази у Тірані зазначив: «Ми раді повідомити про відкриття нової бази в аеропорту Тірани. Після трьох років успішної діяльності в Албанії ми прагнемо пропонувати ще доступніші подорожі нашим албанським пасажирам й продовжувати робити внесок у розвиток місцевого туризму.  Наша тривала прихильність до Албанії з відкриттям нової бази у Тірані сприятиме розвитку економічних зв'язків з іншими країнами. Крім того, розміщення тут трьох найсучасніших літаків - це крок назустріч зміцненню нашої довгострокової присутності в Албанії. Ми також раді запропонувати мандрівникам п’ятнадцять нових захоплюючих маршрутів та хочемо запевнити у дотриманні нами найвищих санітарних стандартів. Переконані, що низькі ціни та розгалужена маршрутна мережа Wizz Air зробить подорожі доступними для ще більшої кількості пасажирів». 

Костянтин фон Альвенслебен (Constantin von Alvensleben), генеральний директор Міжнародного аеропорту Тірани, сказав: «Ми вітаємо створення нової бази Wizz Air у Тірані, адже це передбачає чесну конкуренцію між авіакомпаніями, збільшення кількості пасажирів після відкриття кордонів, доступні ціни на квитки та додаткові можливості для подорожей. Важкий період COVID-19 тільки підсилює смак успіху, що, звісно, додає оптимізму. Вже маючи досвід надання якісних послуг за низькою ціною у Тірані, ми впевнені, що нова база WIZZ  сприятиме економічному розвитку регіону, а це саме те, на що ми зараз дуже чекаємо. Наша мета – збільшення можливостей для подорожей за низькими цінами, але з високою якістю.  Такою є наша місія, адже Міжнародний аеропорт Тірани - це про людей, їх плани та прагнення подорожувати, а ми хочемо зробити цей досвід доступним, легким та приємним». 

НОВІ РЕЙСИ WIZZ AIR З ТІРАНИ

Напрямок

День виконання рейсу

Перший рейс

Ціни від**

Тірана – Бове (Париж)

Понеділок, середа, п’ятниця

15 липня 2020 р.

24,99 євро

Тірана – Шарлеруа (Брюссель)

Понеділок, середа, п’ятниця, неділя

1 липня 2020 р.

19,99 євро

Тірана – Ейдховен

Вівторок, четвер, субота

2 липня 2020 р.

19,99 євро

Тірана – «Євроаеропорт» у Мюлузі

Вівторок, четвер

18 липня 2020 р.

29,99 євро

Тірана – Карлсруе / Баден-Баден

Середа, неділя

15 липня 2020 р.

24,99 євро

Тірана – Берлін Шенефельд

Понеділок, середа, п’ятниця

15 липня 2020 р.

29,99 євро

Тірана – Франкфурт-Ган

Вівторок, четвер, субота

16 липня 2020 р.

29,99 євро

Тірана – Гамбург

Понеділок, п’ятниця

24 липня 2020 р.

29,99 євро

Тірана – Прага

Понеділок, п’ятниця

3 липня 2020 р.

29,99 євро

Тірана – Іракліон

Вівторок, неділя

17 липня 2020 р.

24,99 євро

Тірана – Родос

Четвер, неділя

16 липня 2020 р.

24,99 євро

Тірана – Барі

Понеділок, середа, п’ятниця, неділя

15 липня 2020 р.

24,99 євро

Тірана – Мілан-Мальпенса

Щоденно

16 липня 2020 р.

24,99 євро

Тірана – Турін

Понеділок, середа, п’ятниця, неділя

16 липня 2020 р.

19,99 євро

Тірана – Катанія

Вівторок, четвер, субота

23 липня 2020 р.

24,99 євро

*Викиди вуглекислого газу Wizz Air були найнижчими серед європейських авіакомпаній у 2019 фінансовому році (57,2 г / км / пасажир) 

** Ціна за переліт в одну сторону, включно з адміністративним збором. У вартість входить одна ручна поклажа (максимум: 40x30x20 см). Візок та інший багаж підлягають додатковій оплаті. Ціна поширюється лише на бронювання, здійснені на wizzair.com та через мобільний додаток WIZZ. Кількість місць за вказаними цінами обмежена.

***ACI пропонує створити 750 робочих місць з розрахунку на кожен мільйон перевезених пасажирів на рік

Прес-служба  Wizz Air


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 Tweet



Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено