Дата: 03-06-20 10:01

2 червня суд вирішуватиме, чи стягнуть з Украероруху повторно 30 мільйонів гривень на користь недобросовісної компанії

Державне підприємство обслуговування повітряного руху вживає всіх можливих заходів, щоб не допустити незаконних дій одного з контрагентів – ТОВ «Сегмент ЛТД», який продовжує здійснювати проти Украероруху замах на злочин у формі шахрайства в особливо великих розмірах.
Два судові засідання у цій справі відбудуться в м. Києві 2 червня 2020 року.

Изображение
Фото з мережі Twitter

Вже не вперше контрагент намагається повторно стягнути близько 30 млн гривень, які Украерорух сплатив ще в 2016 році за cудовими рішеннями щодо підписаних у 2013 році договорів.

Враховуючи серйозність та рівень загрози державним інтересам України у разі нанесення збитків стратегічному підприємству країни, про цю ситуацію окремими листами повідомлено в Раду національної безпеки та оборони України, Службу безпеки України, Офіс Генерального прокуратура України, Державне бюро розслідувань України та Національне антикорупційне бюро України.

Ця справа вже викликала інтерес медіаспільноти, тому за прозорістю судового процесу стежитимуть, зокрема, і представники ЗМІ.

Читайте також - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

Довідково

Як повідомлялося раніше, незважаючи на отримання коштів у повному обсязі, ТОВ «Сегмент ЛТД» здійснює регулярні звернення до органів Державної виконавчої служби та судових органів з наміром незаконно повторити отримання уже виплаченої йому суми.

Перша невдала спроба контрагента повторно стягнути кошти була здійснена у 2019 році, а цього року шахрайські дії знову повторились у березні 2020 року. Компанія «Сегмент ЛТД» звернулась до Господарського суду Київської області, і ухвалою від 07.04.2020 у справі №911/948/15 суддя фактично забезпечив подвійне стягнення з Украероруху на користь приватної компанії суми близько 30 млн грн.

Важливим є й те, що слухання у цій справі, всупереч діючому на період карантину Закону України від 30.03.2020, проходили без забезпечення відеоконференції та без участі представників Украероруху. При цьому суд встановив, що вказана ухвала набирає сили одразу, і навіть її апеляційне оскарження не зупиняє її дії, попри заяву, яку вже подав Украерорух. Показово, що рішення досі не опубліковано судом у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

З цього приводу Украерорух звернувся до Вищої ради правосуддя зі скаргою на дії судді, оскільки при винесенні ухвали в особливий період карантину порушено гарантоване право доступу до справедливого суду та правосуддя.

Також Украерорух ініціював внесення відомостей про цей факт до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Джерело:  Украерорух

Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.