Дата: 03-06-20 10:06

Апеляційний суд підтвердив законність позиції Украероруху у справі проти недобросовісного контрагента

Північний апеляційний господарський суд м. Києва задовольнив сьогодні апеляційну скаргу Украероруху на ухвалу Господарського суду Київської області від 07.04.2020 щодо поновлення виконавчого провадження, за яким недобросовісний контрагент ТОВ «Сегмент ЛТД» мав намір повторно стягнути з державного підприємства близько 30 мільйонів гривень. Рішення суду набуло сили з моменту його оголошення.

Изображение
Фото з мережі Twitter

Суд уважно дослідив матеріали справи, в результаті чого визнав правомірним закриття відповідного виконавчого провадження у 2019 році, оскільки встановив, що ці кошти за договорами вже були сплачені раніше. Зауважимо, що представник ТОВ «Сегмент ЛТД» в судовому засіданні також підтвердив факт отримання оплати.

Друге судове засідання у справі з цим же контрагентом, який прагне продовжити дію договорів генерального підряду на реконструкцію будівель Украероруху, також мало відбутись сьогодні в Північному апеляційному господарському суді – за п’ятнадцять хвилин після завершення першого. Проте розгляд було перенесено на вимогу ТОВ «Сегмент ЛТД» через карантин, хоча у справі на 30 млн грн це не завадило їх представнику з’явитись у судове засідання.

Окремо варто зауважити, що слідчий суддя Шевченківського районного суду м. Києва зобов’язав поліцію міста відкрити кримінальне провадження щодо шахрайських дій ТОВ «Сегмент ЛТД». Відомості про це сьогодні внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Читайте також - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

Довідково

Украерорух є основою національної аеронавігаційної системи та Об’єднаної цивільно-військової системи організації повітряного руху України (ОЦВС), що здійснює обслуговування повітряного руху у повітряному просторі України та повітряному просторі над відкритим морем, де відповідальність за обслуговування повітряного руху відповідно до договорів покладена на Україну.

Договірні стосунки Украероруху з компанією ТОВ «Сегмент ЛТД» розпочалися у 2014 році і стосувалися проектування та будівельних робіт реконструкції чотирьох приміщень підприємства за адресами: Повітрофлотський проспект, 76-а, 76-б, 76-в, Волинська, 66-а. Терміни проектування та повернення коштів компанією були порушені ще у період 2015 – 2016 рр. Договори закінчилися 3 роки тому, проте відтоді триває судова тяганина стосовно повторного стягування коштів з державного підприємства. Питання укладання договорів та дій компанії раніше вже вивчала Генеральна прокуратура України.

Джерело:  Украерорух

Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.