Дата: 05-06-20 10:20

WIZZ AIR ПОПОВНИЛА СВІЙ АВІАПАРК ПЕРШИМ ЛІТАКОМ A320NEO

Wizz Air, найекологічніша* авіакомпанія та провідний лоу-кост авіаперевізник у Центральній і Східній Європі, отримала свій перший літак Airbus A320neo з реєстраційним номером HA-LJA.

Изображение

Це вже 122-ге повітряне судно в авіапарку Wizz Air. Літаки A320neo, першим з яких авіакомпанія поповнила свій флот, оснащені інноваційними технологіями, а їхньою особливістю є екологічність, зменшення рівня шуму на 50% та викидів оксиду азоту - на 50%, а також 20% економія витрат пального у порівнянні з літаками попередніх поколінь. Поповнення авіапарку повітряним судном A320neo, оснащеного ультра-сучасними та високоефективними двигунами  Pratt & Whitney GTF, посилює позицію WIZZ як одного із найекологічніших авіаперевізників у світі.

Читайте також - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

Серед лоу-кост авіакомпаній, флот яких складається із щонайменше 100 суден,  авіапарк Wizz Air є наймолодшим із середнім віком повітряних суден 5, 43 роки. Завдяки сучасним літакам у хорошому стані WIZZ нещодавно була визнана однією із топ-10 найбезпечніших авіаперевізників у 2020 році за версією AirlineRatings.com.

Wizz Air – авіакомпанія з інвестиційно-кредитним рейтингом, до авіапарку якої входять найефективніші та найекологічніші вузькофюзеляжні літаки сімейства Airbus A320 і Airbus A320neo. У 2019 фінансовому році викиди вуглекислого газу Wizz Air були найнижчими серед європейських авіакомпаній (57,2 г/км з розрахунку на одного пасажира). Wizz Air також має найбільшу кількість замовлень літаків (267) інноваційного сімейства Airbus A320neo, що дозволить авіакомпанії знизити вплив на навколишнє середовище ще на 30% у розрахунку на кожного пасажира до 2030 року.

Джозеф Вараді (József Váradi), генеральний директор Wizz Air Group, зазначив: «Ми раді розширити наш авіапарк ще однією моделлю надсучасних повітряних суден. Цей літак є символом нашої ультра-лоу-кост бізнес-моделі, що дозволяє надавати високоякісні послуги пасажирам, водночас зменшуючи вплив на навколишнє середовище. Наймолодший авіапарк авіакомпанії, до складу якого тепер входить перший літак Airbus A320neo, а також посилені заходи захисту гарантують нашим пасажирам безпечні подорожі. Wizz Air, до того ж, пропонує найнижчі ціни на подорожі, завдяки наймолодшому та економічно найефективнішому флоту, що має найменший вплив на навколишнє середовище». 

Прес-служба про Wizz Air


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено