Дата: 15-06-20 17:06

WIZZ AIR ОГОЛОСИЛА ПРО 24-ГОДИННИЙ РОЗПРОДАЖ КВИТКІВ

20%* ЗНИЖКИ НА ВСІ РЕЙСИ, ЗАБРОНЬОВАНІ 15 ЧЕРВНЯ 2020 РОКУ

Изображение
Twitter image

Wizz Air, найекологічніша* авіакомпанія та провідний лоу-кост авіаперевізник в Україні, сьогодні пропонує членам WIZZ Discount Club 20%* знижки на всі рейси, заброньовані 15 червня на сайті wizzair.com або через мобільний додаток WIZZ. 

Зараз, коли літо в розпалі, українські пасажири WIZZ мають нагоду насолодитися цією порою року, придбавши квитки на вже давно омріяний напрямок в Європі. У нову еру подорожей Wizz Air сказала «так» виконанню рейсів та запровадила додаткові заходи для захисту екіпажу і пасажирів. Відтак, ви можете буди впевнені у тому, що з Wizz Air зможете безпечно і комфортно дістатися до країни своєї мрії.

Читайте також - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

За допомогою послуги WIZZ Flex, пасажири, у разі зміни обставин чи необхідності змінити дату/маршрут, отримають можливість перебронювати квиток на будь-який інший рейс WIZZ. Додатковий рівень захисту бронювання пасажирів - гарантія спокою у нинішні часи невизначеності. 

* Викиди вуглекислого газу Wizz Air були найнижчими серед європейських авіакомпаній у 2019 фінансовому році (57,2 г / км / пасажир)
** Знижка 20% застосовується до тарифів з урахуванням податків і обов’язкових зборів, але без урахування адміністративного збору. Пропозиція дійсна 15 червня 2020 р. з 00:00 до 23:59 за центральноєвропейським часом (CET) і застосовується до всіх рейсів. Період подорожі необмежений. Ціна дійсна лише для бронювання через вебсайт wizzair.com або мобільний додаток WIZZ.

Прес-служба Wizz Air


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено