Дата: 15-06-20 17:10

Представники авіапідприємств України звернулися до влади зі спільним листом щодо надання державної підтримки авіагалузі в умовах пандемії

Представники авіапідприємств України звернулися до влади зі спільним листом щодо надання державної підтримки авіагалузі в умовах пандемії

Изображение
Twitter image

Представники авіаційної громади України підготували спільне звернення до президента, прем’єр-міністра та міністра інфраструктури із проханням надати державну підтримку на час виходу і відновлення авіапідприємств після коронавірусної кризи, а також із закликом до активних дій в допомозі галузі, що об’єднує світ. Лист підписали представники аеропортів Запоріжжя, Львова, Державного підприємства з обслуговування повітряного руху «Украерорух», а також авіакомпаній Azur Air Ukraine та SkyUp Airlines.

Читайте також - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

Величезна кількість учасників з різних сфер авіаіндустрії опинилася на межі виживання, а дехто і взагалі ризикує не повернутися до роботи. Якість, безпека та комфорт пасажирів на всіх етапах обслуговування забезпечуються різними службами – в аеропортах, авіакомпаніях, агентствах з продажу квитків, магазинах безмитної торгівлі, провайдерами аеронавігаційного обслуговування, службами технічної підтримки, кейтерингу, хендлінгу. Без їхніх послуг неможливий жоден безпечний виліт або приліт.

В умовах кількамісячної заборони авіасполучення у кожного з авіапідприємств практично припинилася господарська діяльність. Виникла серйозна нестача ресурсів для виконання фінансових зобов’язань з виплати заробітної плати, з обслуговування кредитів, лізингових платежів за договорами іноземним партнерам тощо. Стало очевидним, що без підтримки держави впоратися буде неможливо.

Саме тому представники авіаційної громади звернулися із листом до влади, де виклали і проблеми, з якими зіштовхнулися, і пропозиції з їхнього вирішення у взаємодії з державою. Лист містить конкретні приклади багатьох країн, де підприємства індустрії отримали допомогу урядів, а також адаптований до українських реалій перелік заходів, які, на думку підписантів звернення, повинна вжити Україна задля збереження авіаційної галузі.

Тільки держава має всі необхідні важелі впливу, ресурси і можливість вплинути на ситуацію, що склалася сьогодні в авіаційній промисловості. Від того, чи посприяє влада вирішенню проблем авіаційної галузі сьогодні, залежить майбутнє країни у світовій авіаспільноті та її імідж на міжнародній арені.

Ознайомитися з повним текстом листа можна за посиланням.

Прес-служба ТОВ «Авіакомпанія Скайап»


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено