Дата: 17-06-20 15:15

Підвищуємо безпеку української авіації, - Владислав Криклій

Сьогодні, 17 червня, на своєму засіданні Уряд підтримав розроблений Міністерством інфраструктури законопроєкт щодо удосконалення порядку розроблення, прийняття та впровадження авіаційних правил України. Він покликаний впровадити в українське законодавство нормативно-технічні документи Європейського агентства з безпеки польотів (EASA), що містять стандарти та вимоги для сертифікації, нагляду та експлуатації повітряних суден.“Безпека авіаперевезень – це наш пріоритет №1. Сьогодні Уряд схвалив розроблений Міністерством законопроєкт, який імплементує європейське законодавство у сфері безпеки авіації. Це, у першу чергу, дозволить підвищити безпеку авіагалузі та польотів в Україні. А також загалом покращить ефективність державного регулювання цивільної авіації”, - прокоментував рішення Уряду Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Читайте також - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

Законопроєкт найближчим часом буде направлений на розгляд Верховної Ради України. Він був розроблений з метою удосконалення порядку розроблення, прийняття та впровадження авіаційних правил України відповідно до стандартів і рекомендованої практики міжнародних авіаційних організацій та з урахуванням законодавства Європейського Союзу у галузі цивільної авіації. 

Джерело: МІУ


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено