Дата: 17-06-20 16:44

Украерорух провів оцінювання культури безпеки польотів на підприємстві

Фахівці Украероруху провели внутрішнє оцінювання культури безпеки польотів на підприємстві, що здійснюється кожного року, базуючись на вимогах Євроконтролю, CANSO та ІСАО. Культура безпеки польотів – це життєва позиція у відношенні до безпеки польотів як до найвищої цінності, що розділяється кожним працівником в організації на всіх її рівнях. Вона відображає реальне прагнення персоналу до забезпечення безпеки польотів і є результатом сукупної взаємодії організаційної, професійної та національної культури. 

Оцінювання навесні 2020 року провела спеціально створена робоча група, до якої входили спеціалісти управління інспектування безпеки польотів та якості, служби експлуатації засобів навігації та спостереження, Украероцентру та служби аеронавігаційного обслуговування. Метою цього процесу було поліпшення зрілості системи управління безпекою польотів Украероруху та покращення показників підприємства в рамках проєкту EUROCONTROL/CANSO «Standard of Excellence in Safety Management System». Під час оцінювання крім іншого були враховані вимоги документа ICAO 9859 «Safety Management Manual». 

За результатами цієї роботи було підготовлено Звіт з оцінювання культури безпеки польотів, який затвердив керівник Украероруху у травні 2020. Для реалізації викладених у звіті рекомендацій планується проведення низки заходів, які спрямовані на вдосконалення деяких пов’язаних із культурою безпеки польотів аспектів. 

Читайте також - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

Нагадаємо, культура безпеки польотів Украероруху підлягає зовнішній оцінці у рамках спільного проекту Євроконтролю та CANSO із оцінки рівня зрілості системи управління безпекою польотів – «EUROCONTROL / CANSO SMS Standard of Excellence Measurement». 

У 2019 році Украерорух увійшов до групи з 27 країн із найвищими показниками зрілості СУБП, у яку входять європейські провайдери із рівнем зрілості СУБП в межах 70 – 78 %. 
СУБП Украероруху функціонує відповідно до європейських вимог, що забезпечує підприємству надання ефективного і безпечного аеронавігаційного обслуговування у повітряному просторі, що знаходиться під відповідальністю України. Більше того, за висновками цих впливових міжнародних авіаційних організацій, СУБП Украероруху за результатами дослідження останніх років повністю відповідає вимогам додатку 19 «Управління безпекою польотів» до Конвенції про Міжнародну цивільну авіацію (Чикаго, 1944). 

Джерело:  Украерорух


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено