Дата: 17-06-20 16:49

Інтенсивність польотів у Миколаївському аеропорту залежить від ефективності менеджменту летовища, а не від графіку роботи авіадиспетчерів

Державне підприємство обслуговування повітряного руху України (Украерорух) виконує і виконуватиме в повному обсязі всі зобов’язання щодо забезпечення польотів відповідно до режиму роботи органу аеродромного польотно-інформаційного обслуговування (AFIS), заявленого у Збірнику аеронавігаційної інформації (АІР) України для аеропорту в Миколаєві. Питання запуску регулярних рейсів з Миколаївського міжнародного аеропорту не мають прямої залежності від графіку роботи органу аеродромного польотно-інформаційного обслуговування з огляду на інтенсивність польотів до аеропорту. 

За весь період з поновлення роботи Миколаївсього аеропорту не було жодного випадку скасування або затримки рейсу через роботу диспетчерів органу AFIS Миколаїв. 

З 17 липня по 31 грудня 2019 року Украерорух провів експеримент, коли обслуговування повітряного руху в Миколаївському аеропорту забезпечували два диспетчери аеродромного польотно-інформаційного обслуговування органу AFIS, підпорядкованого Одеському регіональному структурному підрозділу Украероруху. Вони забезпечили якісне обслуговування  всіх рейсів, які були заявлені до виконання в Миколаївському аеропорту. Але навіть при такій чисельності персоналу Украероруху кількість виконаних рейсів в Миколаївському аеропорту не збільшилась. 

Читайте також - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

За шість місяців до кінця 2019 року в Миколаївському аеропорту було здійснено 124 злети і посадки, з яких лише 88 рейсів виконали повітряні судна цивільної авіації, і всього 44 рейси були міжнародними, які виконувались у Єгипет. Це в середньому два польоти на тиждень. З березня по червень 2020 року в Миколаїв було виконано 10 рейсів. 
Очевидно, що вкрай низька інтенсивність польотів до аеропорту не може бути підставою для організації роботи великої кількості фахівців Украероруху чи збільшення кількості робочих годин, оскільки це є неефективно та недоцільно. 

Важливо зауважити, що після отримання листа від керівництва Одеського регіонального структурного підрозділу менеджмент Миколаївського міжнародного аеропорту свою офіційну позицію стосовно цього питання жодним чином не висловлював, окрім як на майданчику медійних ресурсів, що, очевидно, є суто популістичним кроком у власних корисливих інтересах. 

Також звертаємо увагу, що оприлюднення у відритому доступі службової переписки є розголошенням інформації про діяльність стратегічного об’єкта інфраструктури, який виконує в тому числі завдання оборонного характеру, тягне за собою адміністративну відповідальність, тому Украерорух буде звертатись до правоохоронних органів щодо порушення адміністрацією аеропорту чинного законодавства в цій частині.

Джерело:  Украерорух


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено