Дата: 18-06-20 14:25

WIZZ AIR ВІДНОВЛЮЄ РОБОТУ СВОЄЇ КИЇВСЬКОЇ БАЗИ З 17 ЧЕРВНЯ

Wizz Air, найбільша лоу-кост авіакомпанія у Центральній та Східній Європі, а також провідний лоу-кост авіаперевізник в Україні, сьогодні оголосила про відновлення роботи своєї бази у  Міжнародному аеропорту «Київ» та перельотів з України до Угорщини, Німеччини, Данії, Естонії, Греції та Великобританії.

Изображение
Twitter image

Оскільки безпека пасажирів та екіпажу є головним пріоритетом Wizz Air, авіакомпанія впровадила нові правила для забезпечення фізичного дистанціювання під час посадки та дотримання посилених санітарних заходів в салонах літаків. Крім цього, пасажирам рекомендують реєструватися на посадку та купувати послуги онлайн (до прикладу, оплачувати додатковий багаж через Інтернет), аби зменшити фізичну взаємодію в аеропорту, коли це можливо.

Читайте также - ВСЕ НОВОСТИ ЗА ДЕНЬ

Впродовж перельоту пасажири мають носити захисні маски, а екіпаж – рукавички. Крім того, пасажирам роздають дезінфікуючі серветки. У салонах регулярно проводять дезінфекцію, а з дотриманням графіку прибирання WIZZ усі літаки авіакомпанії додатково дезінфікуються вночі противірусним розчином. Авіакомпанія підготувала відео, що містить ключову інформацію стосовно нових заходів безпеки. Переглянути його можна тут.

З 17 червня 2020 року українські пасажири зможуть запланувати подорож за такими напрямками та до таких країн: Афіни (Греція), Біллунд і Копенгаген (Данія), Таллінн (Естонія), Берлін Шонефельд, Кельн, Дортмунд, Гамбург, Ганновер, Лейпциг, Меммінген, Бремен, Нюрнберг (Німеччина), Будапешт (Угорщина) та Лондон Лутон (Великобританія).

Пауліна Госк, менеджер з корпоративних комунікацій Wizz Air, зазначила: «Ми раді повідомити про відновлення роботи бази Wizz Air у Міжнародному аеропорту «Київ» з 17 червня 2020 року. Крім того, нещодавно ми оголосили про відкриття нової бази WIZZ у Львові та 7 нових маршрутів, що будуть виконуватися звідти. У такий спосіб Wizz Air підкреслює свою прихильність до українського ринку, а також прагнення розширювати роботу в Україні. Створюючи нові можливості для подорожей, ми також посилили заходи безпеки, адже хочемо, щоб пасажири насолоджувалися комфортними і водночас безпечними перельотами.

Пресс-служба  Wizz Air


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено