Дата: 18-06-20 19:27

WIZZ AIR ОГОЛОШУЄ ПРО ВІДКРИТТЯ НОВОЇ БАЗИ У ДОРТМУНДІ

3 РОЗМІЩЕНИХ ЛІТАКИ ТА 18 НОВИХ МАРШРУТІВ, ПОЧИНАЮЧИ З СЕРПНЯ


twitter image

Дортмунд, 18 червня 2020 р.: Wizz Air, найекологічніша* авіакомпанія із найшвидшим зростанням у Європі рада повідомити про відкриття своєї 33-ої бази у Дортмунді. Авіакомпанія розмістить 3 літаки Airbus A320 в Міжнародному аеропорту Дортмунда вже у серпні 2020 року та додатково до 30 вже існуючих маршрутів відкриє 18 нових сполучень з 10 країнами у серпні 2020. Квитки вже доступні для бронювання на сайті wizzair.com або у мобільному додатку WIZZ за цінами, що стартують від 24.99 євро**.

Читайте також - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

Wizz Air розпочала виконувати перельоти до Дортмунда у 2004 році і з того часу перевезла майже 15 млнпасажирів до/з міста, виконуючи рейси за 30 маршрутами. Авіакомпанія продовжує розширювати свою мережу, пропонуючи доступні подорожі за низькими цінами та з якісними послугами ще більшій кількості людей. Завдяки відкриттю 33-ої бази в Дортмунді та збільшенню свого щорічного обсягу перевезень на 36% WIZZ стимулюватиме економічне зростання регіону та створить понад 100 робочих місць в авіакомпанії та ще більше – у суміжних галузях***. 3 літаки Airbus A320 виконуватимуть перельоти за 18 новими маршрутами до Альгеро, Барі, Катанії, Неаполя, Афін, Корфу, Іракліона, Родоса, Санторіні, Салоніків, Фуертевентури, Лісабона, Марракеша, Підгориці, Рейк'явіка, Сучави, Спліта і Запоріжжя, що загалом становить 48 напрямків у 2020 році.Завдяки розширенню мережі, Wizz Air підтримуватиме розвиток місцевого туризму, сприятиме збільшенню доходів у регіоні, а також з'єднуватиме Дортмунд з новими та захоплюючими напрямками.   

Wizz Air – авіакомпанія з інвестиційно-кредитним рейтингом, до авіапарку якої входять найефективніші та найекологічніші літаки сімейства Airbus A320 і Airbus A320neo із середнім віком 5,4 років. У 2019 фінансовому році викиди вуглекислого газу Wizz Air були найнижчими серед європейських авіакомпаній (57,2 г/км з розрахунку на одного пасажира). Wizz Air також має найбільшу кількість замовлень літаків інноваційного сімейства Airbus A320neo (267 одиниць), що дозволить авіакомпанії знизити вплив на навколишнє середовище ще на 30% у розрахунку на кожного пасажира до 2030 року.

Читайте також - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

Сьогоднішнє повідомлення про відкриття нової бази є початком нової ери безпечних подорожей Wizz Air. Нещодавно авіакомпанія запровадила посилені заходи для забезпечення здоров’я та безпеки як пасажирів, так і екіпажу WIZZ. Зокрема, впродовж перельоту пасажири мають носити захисні маски, а екіпаж – ще і рукавички. У салонах регулярно проводять дезінфекцію, а з дотриманням графіку прибирання WIZZ усі літаки авіакомпанії додатково дезінфікуються вночі противірусним розчином. Екіпаж роздає пасажирам дезінфікуючі серветки; під час перельоту не розповсюджуватимуть бортові журнали та заохочуватимуть користуватися опцією безконтактної оплати покупок на борту.Згідно з новими правилами, пасажири мають дотримуватися заходів фізичної дистанції, впроваджених місцевими органами влади, та розраховуватися за всі необхідні послуги перед посадкою онлайн (наприклад, оплачувати додатковий багаж через Інтернет, послугу WIZZ Priority чи швидку перевірку безпеки), аби мінімізувати будь-які фізичні контакти в аеропорту. Відео, яке підготувала авіакомпанія, містить ключову інформацію щодо нових заходів. Переглянути його можна тут.

Обираючи послугу WIZZ Flex, пасажири, у разі зміни обставин чи необхідності змінити дату/маршрут, можуть перебронювати квиток на будь-який інший рейс WIZZ. Додатковий рівень захисту бронювання пасажирів - гарантія спокою у нинішні часи невизначеності.

Wizz Air вже починає набирати у свою команду молодих та амбіційних кандидатів для нової бази – за посиланнямможна ознайомитися з графіком Днів відкритих дверей.

Джозеф Вараді (József Váradi), генеральний директор Wizz Air Group, на пресконференції з нагоди відкриття нової бази у Дортмунді зазначив: «Після 16 років успішної діяльності у Дортмунді я радий оголосити про відкриття тут нашої вже 33-ої бази. Ми продовжуємо розширювати присутність Wizz Air у Німеччині, пропонуючи доступні подорожі за понад 100 європейськими напрямками. Наші найсучасніші Airbus A320 та A320neo, а також посилені заходи безпеки гарантують пасажирам подорожі з дотриманням найвищих санітарних умов. Wizz Air - це авіакомпанія, що пропонує найнижчі ціни та має найсильніший рівень ліквідності в Європі, працює з наймолодшим та економічно найефективнішим авіапарком літаків із найменшим впливом на навколишнє середовище.  Зважаючи на це, я впевнений, що Wizz Air матиме великий вплив на розвиток економіки Німеччини та, зокрема, його туристичної галузі».

Удо Магер (Udo Mager), виконавчий директор Міжнародного аеропорту Дортмунда, у свою чергу, зазначив: «Нам дуже приємно, що в Дортмунді відкривається перша база Wizz Air. Той факт, що авіакомпанія розміщує тут три літаки –  чудовий знак довіри до місця розташування, а також результат багаторічної успішної співпраці».

НОВІ РЕЙСИ WIZZ AIR З ДОРТМУНДА

Напрямок

День виконання рейсу

Перший рейс

Ціни від**

Дортмунд – Неаполь

Середа, неділя

2 серпня 2020 р.

24,99 євро

Дортмунд – Катанія

Понеділок, середа, п’ятниця

3 серпня 2020 р.

24,99 євро

Дортмунд – Альгеро

Вівторок, четвер, субота

8 серпня 2020 р.

24,99 євро

Дортмунд – Барі

Вівторок, четвер, субота

8 серпня 2020 р.

24,99 євро

Дортмунд – Афіни

Вівторок, четвер, субота

1 серпня 2020 р.

29,99 євро

Дортмунд – Родос

Вівторок, субота

1 серпня 2020 р.

29,99 євро

Дортмунд – Іракліон

Понеділок, п’ятниця

1 серпня 2020 р.

29,99 євро

Дортмунд – Корфу

Четвер, неділя

2 серпня 2020 р.

29,99 євро

Дортмунд – Салоніки

Понеділок, п’ятниця

3 серпня 2020 р.

24,99 євро

Дортмунд – Санторіні

Понеділок, п’ятниця

7 серпня 2020 р.

29,99 євро

Дортмунд – Спліт

Вівторок, четвер, субота

1 серпня 2020 р.

24,99 євро

Дортмунд – Марракеш

Середа, неділя

2 серпня 2020 р.

29,99 євро

Дортмунд – Запоріжжя

Середа, неділя

2 серпня 2020 р.

24,99 євро / 729 грн

Дортмунд – Сучава

Понеділок, п’ятниця

3 серпня 2020 р.

24,99 євро

Дортмунд – Фуертевентура

Понеділок, п’ятниця

3 серпня 2020 р.

29,99 євро

Дортмунд – Підгориця

Вівторок, четвер, субота

8 серпня 2020 р.

24,99 євро

Дортмунд – Лісабон

Середа, неділя

9 серпня 2020 р.

29,99 євро

Дортмунд – Рейк'явік

Середа, неділя

9 серпня 2020 р.

29,99 євро

*Викиди вуглекислого газу Wizz Air були найнижчими серед європейських авіакомпаній у 2019 фінансовому році (57,2 г / км / пасажир)
** Ціна за переліт в одну сторону, включно з адміністративним збором. У вартість входить одна ручна поклажа (максимум: 40x30x20 см). Візок та інший багаж підлягають додатковій оплаті. Ціна поширюється лише на бронювання, здійснені на wizzair.com та через мобільний додаток WIZZ. Кількість місць за вказаними цінами обмежена.
***ACI пропонує створити 750 робочих місць з розрахунку на кожен мільйон перевезених пасажирів на рік

Прес-службф Wizz Air


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено