Дата: 19-06-20 11:50

WIZZ AIR ОГОЛОШУЄ 3-ДЕННИЙ РОЗПРОДАЖ: ПОСЛУГА WIZZ FLEX ВСЬОГО ЗА 1 ЄВРО

Wizz Air, найекологічніша* авіакомпанія та провідний лоу-кост авіаперевізник в Україні, пропонує пасажирам послугу WIZZ Flex  всього за 1 євро на рейси за базовим тарифом,   заброньовані впродовж 19-21  червня на сайті wizzair.com або через мобільний додаток WIZZ. 

На изображении может находиться: 1 человек

Обираючи послугу WIZZ Flex, пасажири, у разі зміни обставин чи необхідності змінити дату/маршрут, можуть перебронювати квиток на будь-який інший рейс WIZZ. Додатковий рівень захисту бронювання пасажирів - гарантія спокою у нинішні часи невизначеності.

Зараз, коли літо в розпалі, українські пасажири WIZZ мають нагоду насолодитися цією порою року, придбавши квитки на вже давно омріяний напрямок в Європі. У нову еру подорожей Wizz Air сказала «так» виконанню рейсів та запровадила додаткові заходи для захисту екіпажу і пасажирів. Відтак, ви можете буди впевнені у тому, що з Wizz Air зможете безпечно і комфортно дістатися до країни своєї мрії.

Читайте також - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

* Викиди вуглекислого газу Wizz Air були найнижчими серед європейських авіакомпаній у 2019 фінансовому році (57,2 г / км / пасажир)  

** Пропозиція дійсна з 00.00 19 червня до 23.59 (за центральноєвропейським часом (CET) 21 червня. Ціна 1 євро застосовується до послуги WIZZ Flex у розрахунку для одного рейсу, одного пасажира та за умови бронювання квитка за базовим тарифом впродовж терміну дії пропозиції на сайті wizzair.com або через мобільний додаток WIZZ. Пропозиція не діє на групові бронювання, а також на послуги WIZZ Go, WIZZ Plus & Flex. У разі придбання послуги WIZZ Flex впродовж терміну дії пропозиції, ви ознайомлені та приймаєте вище вказані умови, а також умови послуги WIZZ Flex. 

Прес-служба  Wizz Air 


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено