Дата: 26-06-20 14:36

МАУ анонсує літнє розширення напрямків

Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» пропонує своїм пасажирам розширений перелік напрямків для подорожей у липні та серпні у зв’язку із послабленням деякими країнами режиму перетину кордону для українців, які подорожують у туристичних цілях.

На изображении может находиться: океан, небо, на улице, вода, текст и природа

Крім того, українським урядом прийнято рішення, яке робить більш комфортним та зрозумілим перетин українського кордону. Зокрема, країни відправлення розподілені на зелені та червоні зони. Після прильоту із «зеленої зони» пасажири не проходять обсервацію або самоізоляцію в Україні. Пасажири, які прибули із «червоної зони» повинні будуть проходити в Україні обов’язкову обсервацію 14 діб.

Читайте також - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

Із картою зелених та червоних зон можна ознайомитися за посиланням.

Із рекомендаціями щодо подорожей під час продовження дії карантинних заходів можна ознайомитися на сайті авіакомпанії (посилання на FAQ).

Згідно із планами авіакомпанії кількість частот та напрямків поступово зростатиме. Проте не виключається ситуативний перегляд частот відповідно до кон’юнктури ринку та економіки кожного конкретного рейсу.

Внутрішні рейси будуть виконуватися за трьома напрямками – Херсон, Одеса та Львів.

ЛИПЕНЬ

У період з 1 по 30 липня МАУ обслуговуватиме внутрішні необоротні рейси до Одеси, Львова та Херсона, здійснюючи їх кожної п’ятниці в регіони та з поверненням до Києва щонеділі. Такий розклад дасть змогу розвивати внутрішній туризм «вихідного дня», а також враховує інтереси внутрішньоукраїнської бізнес-міграції.

СЕРПЕНЬ

У першій половині серпня зміниться лише розклад за напрямком Київ – Одеса: рейси здійснюватимуться у понеділок, середу, п’ятницю та неділю (Одеса – Київ: понеділок, вівторок, четвер, субота)

З 16 ж по 31 серпня ці частоти можуть розширитися рейсами до Одеси щочетверга (щоп’ятниці у зворотному напрямку).

Читайте також - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

Міжнародні рейси виконуватимуться за напрямками регулярної програми польотів МАУ – Стамбул, Тель-Авів, Амстердам, Франкфурт, Париж, Дубай, Тбілісі, Батумі, Ларнака, Афіни, Лондон, Ніцца, Рим, Неаполь, Баку, Берлін, Мілан, Мюнхен, Прага, Єреван, Мадрид, Відень, Барселона, Кишинів, а також зберігатимуться періодичні рейси до Торонто.

ЛИПЕНЬ

МАУ в період 1-15 липня планує виконувати п’ятничні та недільні рейси Київ (KBP) – Стамбул (IST), щосуботи – Одеса (ODS) – Стамбул (IST), щочетверга та щонеділі – Київ - Тель-Авів (TLV) та щонеділі Одеса – Тель-Авів (TLV).

Окрім цього, передбачаються рейси Київ – Амстердам (AMS) щовівторка й щосуботи, Київ – Париж (CDG) у середу, неділю щотижня.

З 16 по 30 липня дану програму розширять рейси Київ – Стамбул (IST) та Київ – Тель-Авів (TLV) щовівторка. Рейси в Дубай (DXB) почнуть виконуватися щосереди та щосуботи. Також планується розширення міжнародних напрямків. До вже відкритих додадуться рейси Київ – Тбілісі (TBS) щоп’ятниці та неділі (щосуботи та понеділка у напрямку Тбілісі - Київ), Київ – Ларнака (LCA) щосуботи, Київ – Афіни (ATH) щонеділі, Київ – Лондон (LGW) – понеділок, п’ятниця.

На другу половину липня також заплановані рейси Київ – Торонто (YYZ) щосуботи та Торонто – Київ щонеділі.

Читайте також - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

СЕРПЕНЬ

У серпні місяці планується подальше розширення міжнародних напрямків з 2-3 частотами щотижня. Мережу сформують: Київ – Ніцца (NCE), Київ – Рим (FCO), Київ – Баку (GYD), Київ – Берлін (TXL), Київ – Мілан (MXP), Київ – Прага (PRG), Київ – Єреван (EVN), Київ – Кишинів (KIV), Київ – Мадрид (MAD),  Київ – Мюнхен (MUC), Київ – Франкфурт (FRA), Київ – Відень (VIE), Київ – Барселона (BCN),

Більш детальну інформацію щодо рейсів та їх частот у серпні МАУ уточнюватиме протягом липня, спираючись на об’єктивні ринкові передумови.

Безпека і здоров'я пасажирів та екіпажів МАУ є головним пріоритетом авіакомпанії! Повертаючись у небо в нових умовах, ми вводимо посилені заходи безпеки і санітарних норм, щоб ви відчували себе максимально захищеними протягом усієї вашої подорожі. Ознайомтеся зі всіма заходами безпеки за посиланням: https://youtu.be/cfsXSvhWD0o

Прес-служба авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України»


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено