Дата: 01-07-20 10:17

WIZZ AIR ОГОЛОШУЄ ПРО ВІДКРИТТЯ 5 НОВИХ МАРШРУТІВ З УКРАЇНИ

Wizz Air, найекологічніша* авіакомпанія із найшвидшим зростанням у Європі, сьогодні повідомила про відкриття5 нових маршрутів до та з України. Вжез вересня 2020 р., українські пасажири зможуть насолодитися комфортними та водночас безпечними подорожами зі Львова та Києва до Пардубіце (Чехія), а з березня 2021 р. – відкривати для себе цікаві італійські напрямки за маршрутами з Одеси до Мілана Мальпенси, Болоньї та Риму. Мандрівники вже можуть бронювати квитки на ці рейси на офіційному сайті wizzair.comта через мобільний додаток WIZZ за цінами, що стартують від 579 грн **.

Изображение
Twitter image

Завдяки відкриттю нових маршрутів Wizz Air продовжує підкреслювати свою прихильність до українського ринку та створювати можливості для доступних подорожей для ще більшої кількості українців та гостей країни. Wizz Air почала свою діяльність в Україні у 2008 році і з того часу авіакомпанія перевезла понад 11 мільйонів пасажирів до та з українських аеропортів. Діяльність WIZZ  і надалі сприятиме розвитку місцевої економіки, авіації та туризму, пропонуючи пасажирам якісні послуги за низькими цінами. А сьогоднішнє оголошення робить відомі європейські напрямки ще ближчими до українців, пропонуючи загалом 71 маршрути до 13 країн з 5 українських аеропортів.

Читайте також - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

Wizz Air – авіакомпанія з інвестиційно-кредитним рейтингом, до авіапарку якої входять найефективніші та найекологічніші літаки сімейства Airbus A320 і Airbus A320neo із середнім віком 5,4 років. У 2019 фінансовому році викиди вуглекислого газу Wizz Air були найнижчими серед європейських авіакомпаній (57,2 г/км з розрахунку на одного пасажира). Wizz Air також має найбільшу кількість замовлень літаків інноваційного сімейства Airbus A320neo, що дозволить авіакомпанії знизити вплив на навколишнє середовище ще на 30% у розрахунку на кожного пасажира до 2030 року.

Сьогоднішнє повідомлення про відкриття нових маршрутів співпадає з новою ерою безпечних подорожей Wizz Air. Нещодавно авіакомпанія запровадила посилені заходи гігієни для забезпечення здоров’я та безпеки як пасажирів, так і екіпажу WIZZ. Зокрема, впродовж перельоту пасажири мають носити захисні маски, а екіпаж – ще і рукавички. У салонах регулярно проводять дезінфекцію, а з дотриманням графіку прибирання WIZZ усі літаки авіакомпанії додатково дезінфікуються вночі противірусним розчином. Екіпаж роздає пасажирам дезінфікуючі серветки, під час перельоту не розповсюджуватимуть бортові журнали та заохочуватимуть користуватися опцією безконтактної оплати покупок на борту.Згідно з новими правилами, пасажири мають дотримуватися заходів фізичної дистанції, впроваджених місцевими органами влади, та розраховуватися за всі необхідні послуги перед посадкою онлайн (наприклад, оплачувати додатковий багаж через Інтернет, послугу WIZZ Priority чи швидку перевірку безпеки), аби мінімізувати будь-які фізичні контакти в аеропорту. Відео, яке підготувала авіакомпанія, містить ключову інформацію щодо нових заходів. Переглянути його можна тут.

Обираючи послугу WIZZ Flex, пасажири, у разі зміни обставин чи необхідності змінити дату/маршрут, можуть змінити бронювання квитка на будь-який інший рейс WIZZ. Додатковий рівень захисту бронювання пасажирів - гарантія спокою у нинішні часи невизначеності. 

Пауліна Госк (Paulina Gosk), менеджер з корпоративних комунікаційWizz Air, зазначила:«Сьогоднішнє оголошення про відкриття нових маршрутів з України підкреслює нашу довготривалу відданість українському ринку. Ми продовжуємо розширювати свою діяльність тут, пропонуючи доступні подорожі для все більшої кількості українців й додаючи до своєї мережі маршрутів довгоочікувані рейси до Чехії та Італії. Крім того, Wizz Air залишається надійною авіакомпанією для своїх пасажирів, адже у нинішні часи невизначеності пропонує відкривати світ завдяки не тільки комфортним, але й безпечним подорожам з WIZZ».

НОВІ РЕЙСИ WIZZ AIR З УКРАЇНИ

Напрямок

Дні виконання рейсу

Перший рейс

Ціни від**

Львів – Пардубіце

Вівторок, четвер, субота

1 вересня 2020 р.

579 грн / 539 чеських крон

Київ – Пардубіце

Вівторок, четвер, субота

1 вересня 2020 р.

579 грн / 539 чеських крон


Одеса – Мілан Мальпенса

Понеділок, п’ятниця

29 березня 2021 р.

579 грн / 19,99 євро


Одеса – Рим

Понеділок, п’ятниця

29 березня 2021 р.

869 грн / 29,99 євро


Одеса – Болонья

Вівторок, субота

30 березня 2021 р.

579 грн / 19,99 євро

*Викиди вуглекислого газу Wizz Air були найнижчими серед європейських авіакомпаній у 2019 фінансовому році (57,2 г / км / пасажир).

**Ціна за переліт в одну сторону, включно з адміністративним збором. У вартість входить одна ручна поклажа (максимум: 40x30x20 см). Візок та інший багаж підлягають додатковій оплаті. Ціна поширюється лише на бронювання, здійснені на wizzair.com та через мобільний додаток WIZZ. Кількість місць за вказаними цінами обмежена. 

Прес-служба Wizz Air


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено