Дата: 15-07-20 14:52

Державна авіаційна служба України вітає ухвалення Верховною Радою України законопроєкту № 2424 (щодо удосконалення механізму справляння державних зборів)

 

13 липня 2020 року на позачерговому засіданні Верховної Ради України було розглянуто в цілому та прийнято проєкт закону, який удосконалює механізм  сплати державного збору за кожного пасажира, який відлітає/прилітає з/до України, та за кожну тонну вантажу, яка перевозиться авіаційним транспортом.

Зазначені збори з 1993 року були передбачені Постановою Кабінету Міністрів України та включались у вартість послуг більшості авіаперевізників, проте недосконалий механізм їх справляння створював нерівні умови для авіакомпаній та їх пасажирів.

Читайте також - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

Прийняття відповідного закону не лише сприятиме рівним умовам господарювання, але й забезпечить дієвий контроль за перерахуванням авіаперевізниками коштів до Державного спеціалізованого фонду, з якого, зокрема, фінансується міжнародна діяльність України у сфері цивільної авіації.

Цей закон набуде чинності після його підписання Головою Верховної Ради України та Президентом України на наступний день після його офіційного опублікування.

Джерело: Державіаслужба


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.