Дата: 01-09-20 10:44

WIZZ AIR СВЯТКУЄ ВІДКРИТТЯ ДВОХ НОВИХ РЕЙСІВ З УКРАЇНИ ДО ЧЕХІЇ

Wizz Air, провідний лоу-кост авіаперевізник України та найекологічніша* авіакомпанія Європи, сьогоднісвяткує відкриття 2 нових маршрутів зі Львова та Києва до Пардубіце (Чехія).З 1 вересня українські пасажири мають змогу відкривати багату культуру та історію Пардубіце завдяки зручному розкладу WIZZ та за цінами, що стартують від 289 грн/ 269 чеських крон**. Мандрівники вже можуть бронювати квитки на ці рейси на сайті wizzair.com та через мобільний додаток WIZZ.

Twitter image

Додаючи Чехію як нову країну до своєї української мережі, Wizz Air продовжує підкреслювати прихильність до українського ринку. WIZZ почала свою діяльність в Україні у 2008 році і з того часу авіакомпанія перевезла понад 11 мільйонів пасажирів до та з українських аеропортів. Діяльність WIZZ і надалі сприятиме розвитку місцевої економіки, авіації та туризму, пропонуючи пасажирам якісні послуги за низькими цінами. Завдяки розширенню своєї української маршрутної мережі, Wizz Air наразі пропонує пасажирам загалом 86 маршрутів до 17 країн з 5 українських аеропортів.

Читайте також - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

Сьогоднішнє повідомлення співпадає з новою ерою безпечних подорожей Wizz Air. Нещодавно авіакомпанія запровадила посилені заходи гігієни для забезпечення здоров’я та безпеки як пасажирів, так і екіпажу WIZZ. Зокрема, впродовж перельоту пасажири мають носити захисні маски, а екіпаж – рукавички. Пасажирам без масок заборонено здійснювати посадку на борт літака, однак нову маску вони можуть завжди можуть придбати разом з набором для дезінфекції (1 маленька пляшка дезінфікуючого гелю, 2 пари рукавичок, 2 маски, 6 дезінфікуючих серветок). У салонах регулярно проводять дезінфекцію, а з дотриманням графіку прибирання WIZZ усі літаки авіакомпанії додатково дезінфікуються вночі противірусним розчином. Під час перельоту пасажирів заохочують користуватися опцією безконтактної оплати покупок на борту.Згідно з новими правилами, пасажири мають дотримуватися заходів фізичної дистанції, впроваджених місцевими органами влади, та розраховуватися за всі необхідні послуги перед посадкою онлайн (наприклад, оплачувати додатковий багаж через Інтернет, послугу WIZZ Priority чи швидку перевірку безпеки), аби мінімізувати будь-які фізичні контакти в аеропорту. Відео, яке підготувала авіакомпанія, містить ключову інформацію щодо нових заходів. Переглянути його можна тут.

 Читайте також - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

Обираючи послугу WIZZ Flex, пасажири, у разі зміни обставин чи необхідності змінити дату/маршрут, можуть змінити бронювання квитка на будь-який інший рейс WIZZ. Додатковий рівень захисту бронювання пасажирів - гарантія спокою у нинішні часи невизначеності. 

Пауліна Госк (Paulina Gosk), менеджер з корпоративних комунікацій Wizz Air, зазначила:«Ми раді святкувати відкриття двох нових рейсів з Києва та Львова до Пардубіце. Віримо, що ця важлива подія посилить культурні та економічні взаємини між Україною та Чехією, а також створить для українських пасажирів ще більше доступних можливостей для подорожей. Завдяки посиленим заходам безпеки мандрівники можуть насолоджуватися комфортними та безтурботними подорожами з Wizz Air. Наш дружній екіпаж з нетерпінням чекає пасажирів на бортах нашого молодого та сучасного флоту».

НОВІ МАРШРУТИ WIZZ AIR З УКРАЇНСЬКИХ МІСТ ДО ПАРДУБІЦЕ

Напрямок

Дні виконання рейсів

Початок виконання рейсів

Ціни від**

Львів – Пардубіце

Вівторок, субота

1 вересня 2020 р.

289 грн / 269 чеських крон

Київ – Пардубіце

Четвер, субота

3 вересня 2020 р.

289 грн / 269 чеських крон

*Викиди вуглекислого газу Wizz Air були найнижчими серед європейських авіакомпаній у 2019 фінансовому році (57,2 г / км / пасажир)
** Ціна за переліт в одну сторону, включно з адміністративним збором. У вартість входить одна ручна поклажа (максимум: 40x30x20 см). Візок та інший багаж підлягають додатковій оплаті. Ціна поширюється лише на бронювання, здійснені на wizzair.com та через мобільний додаток WIZZ. Кількість місць за вказаними цінами обмежена.

Прес-служба Wizz Air


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.