Дата: 08-09-20 11:27

WIZZ AIR ABU DHABI СВЯТКУЄ ПРИБУТТЯ ПЕРШОГО НОВОГО ЛІТАКА

ПЕРШИЙ ЛІТАК AIRBUS A321neo ПРИБУВ В АБУ-ДАБІ

Изображение

Абу-Дабі, 7 вересня 2020 року: Wizz Air Abu Dhabi, нова національна авіакомпанія Об’єднаних Арабських Еміратів, святкує прибуття свого першого сучасного літака Airbus A321neo до Міжнародного аеропорту Абу-Дабі. 

Wizz Air Abu Dhabi, котра є спільним підприємством ADQ, однієї з найбільших холдингових компаній у регіоні, та Wizz Air Holdings Plc, нещодавно отримала статус національного перевізника від уряду ОАЕ за умови дотримання нормативних стандартів до початку діяльності.

Читайте також - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

Прибуття першого літака Airbus A321neo дозволить авіакомпанії пропонувати перевезення з найменшим впливом на екологію та утримувати базу з найнижчими витратами у порівнянні з конкурентами в регіоні.  

Літаки A321neo є першими моделями, оснащеними інноваційними технологіями, включно з двигунами нового покоління та еталонним дизайном салону, які забезпечують 20% економії витрат на пальне. Особливістю А321neo є екологічність і зменшення рівня шуму на 50% у порівнянні з літаками попередніх поколінь. З моменту введення в експлуатацію на початку 2016 року використання двигунів Pratt and Whitney‘s GTF продемонструвало здатність зменшити рівень витрат пального на 16% і викидів оксидів азоту – на 50%.

Більше ультрасучасних літаків Airbus A321neo з унікальною лівреєю Абу-Дабі поповнять флот Wizz Air Abu Dhabi впродовж перших 6 місяців діяльності. Вони запропонують ще більше доступних можливостей для подорожей та з'єднають столицю Об'єднаних Арабських Еміратів з кількома містами як у Європі, так і за її межами. Про маршрутну мережу, яку обслуговуватимуть ці літаки, повідомимо окремо.

Wizz Air Abu Dhabi почне свою діяльність з обслуговування маршрутів до Олександрії, Афін, Кутаїсі, Ларнаки, Одеси та Єревану.

Кіз Ван Шайк (Kees Van Schaick), керуючий директор Wizz Air Abu Dhabi, зазначив: «Сьогодні маємо ще один великий привід для святкування. З прибуттям першого літака ми зробили важливий крок на шляху до початку діяльності та розвитку нашої присутності в Абу-Дабі. Сприяємо місцевому економічному різноманіттю, пропонуючи ще більше доступних можливостей для подорожі за низькими тарифами. Новий сучасний літак Airbus A321neo Wizz Air Abu Dhabi, а також посилені заходи безпеки гарантують мандрівникам подорожі з дотриманням найвищих санітарних стандартів».

Читайте також - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

Мохаммед Хусейн Ахмед (Mohammed Husain Ahmed), генеральний директор Міжнародного аеропорту Абу-Дабі, прокоментував : «Ми раді вітати перший літак Wizz Air Abu Dhabi на її новій базі в Міжнародному аеропорту Абу-Дабі. Створення авіакомпанії Wizz Air Abu Dhabi та початок її діяльності є важливим етапом у зростанні та розвитку ринку LCC в Абу-Дабі. Це також є доказом успіху реалізації комплексних заходів щодо охорони праці в наших аеропортах, а також інвестицій у перетворення Міжнародного аеропорту Абу-Дабі на стратегічно розташований глобальний центр для авіакомпаній з усього світу».

Саїд Рашед Аль Саїд (Saeed Rashed Al Saeed), директор з маркетингу місць призначення Департаменту культури і туризму Абу-Дабі (DCT Abu Dhabi), зазначив: “Прибуття першого літака Wizz Air Abu Dhabi посилить значення столиці ОАЕ як напрямку для ділових подорожей та відпочинку для мандрівників з усього світу. Це місто багате вражаючими та відомими пам'ятками, і ми з нетерпінням чекаємо на те, аби познайомити з ними нових туристів».

Аеропорти Абу-Дабі *(Abu Dhabi Airports) запровадили низку  заходів з охорони праці в Міжнародному аеропорту Абу-Дабі, починаючи із залучення своєї спеціально навченої команди амбасадорів «Wellness Ambassadors» для підтримки пасажирів та надання відповідей на загальні запитання щодо безпеки подорожей, дотримання соціального дистанціювання та забезпечення санітайзерами і засобами індивідуального захисту (ЗІЗ), такі як маски та рукавички. Крім того, в аеропорту використовуються ліфти з безконтактною технологією, стерилізаційні кабіни SterixGates, камери термосканування, а також камери з функціями розпізнавання обличчя та датчиками руху тепла.

*Викиди вуглекислого газу Wizz Air були найнижчими серед європейських авіакомпаній у 2019 фінансовому році (57,2 г / км / пасажир)

Прес-служба  Wizz Air


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено