Дата: 08-09-20 16:23

WIZZ AIR ОГОЛОШУЄ ПРО ВІДКРИТТЯ НОВОЇ БАЗИ У КАТАНІЇ

РОЗШИРЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ АВІАКОМПАНІЇ У МІЛАНІ-МАЛЬПЕНСІ


Twitter image

Катанія, 8 вересня 2020 р.: Wizz Air, найекологічніша* авіакомпанія з найшвидшим зростанням у Європі, сьогодні оголошує про відкриття своєї 36-ої бази в Катанії. WIZZ розмістить 2 літаки Airbus A321 в Міжнародному аеропорту Катанії у жовтні 2020 року. Крім того,додатково до вже існуючих 15 маршрутів, авіакомпанія також повідомила про відкриття 5 нових рейсів до Рима Ф'юмічіно, Болоньї, Венеції, Меммінгена (Мюнхен-Вест) та Лондона Лутона з Катаніїта з Мілана-Мальпенси до Барі з жовтня 2020 року. Місця на перельоти за новими напрямками вже доступні для бронювання на сайті wizzair.com чи у мобільному додатку WIZZ за цінами, що стартують з 9,99 євро**.

Читайте також - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

Wizz Air почала виконувати рейси до Катанії у 2009 році і з того часу перевезла майже 1.5 млн пасажирів до та з цього сицилійського міста. Авіакомпанія надає якісні послуги за низькими цінами вже 16 років і продовжує розширювати свою мережу та створювати для пасажирів ще більше доступних можливостей для подорожей. Завдяки відкриттю нової 36-ої бази в Катанії Wizz Air сприятиме економічному зростанню регіону та створить низку робочих місць у суміжних галузях***.  2 літаки Airbus A321 забезпечать виконання 5 нових маршрутів, загалом же у 2020 році авікапомпанія виконуватиме рейси з Катанії за 20 напрямками. 

Розширення діяльності Wizz Air в Катанії та відкриття тут бази підкреслюють прагнення авіакомпанії надавати італійським мандрівникам ще більше можливостей для доступних подорожей. Сьогоднішнє оголошення сприятиме розвитку місцевого туризму та дозволить студентам повернутися до своїх університетів, сім’ям  -  проводити більше часу разом, а бізнесу – налагоджувати ділові взаємини як в Італії, так і за її межами. 

Невдовзі після створення бази в Мілані-Мальпенсі та відкриття кількох внутрішніх маршрутів у своїй італійській мережі, Wizz Air також оголосила про відкриття нового маршруту, що з'єднає Мілан з Барі. Частота маршруту Мілан Мальпенса - Катанія буде збільшена з 2 до 3 рейсів щодня.

Wizz Air – авіакомпанія з інвестиційно-кредитним рейтингом, до авіапарку якої входять найефективніші та найекологічніші літаки сімейства Airbus A320 і Airbus A320neo із середнім віком 5,4 років. У 2019 фінансовому році викиди вуглекислого газу Wizz Air були найнижчими серед європейських авіакомпаній (57,2 г/км з розрахунку на одного пасажира). Wizz Air також має найбільшу кількість замовлень літаків інноваційного сімейства Airbus A320neo (260 одиниць), що дозволить авіакомпанії знизити вплив на навколишнє середовище ще на 30% у розрахунку на кожного пасажира до 2030 року.

Читайте також - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

Wizz Air – одна з перших авіакомпаній, котрі запровадили посилені заходи безпеки для забезпечення здоров’я та безпеки як пасажирів, так і екіпажу WIZZ. Зокрема, впродовж перельоту пасажири мають носити захисні маски, а екіпаж – ще і рукавички. У салонах регулярно проводять дезінфекцію, а з дотриманням графіку прибирання WIZZ усі літаки авіакомпанії додатково дезінфікуються вночі противірусним розчином. Екіпаж заохочує користуватися опцією безконтактної оплати покупок на борту. Згідно з новими правилами, пасажири мають дотримуватися заходів фізичної дистанції, впроваджених місцевими органами влади, та розраховуватися за всі необхідні послуги перед посадкою онлайн (наприклад, оплачувати додатковий багаж через Інтернет, послугу WIZZ Priority чи швидку перевірку безпеки), аби мінімізувати будь-які фізичні контакти в аеропорту. Відео, яке підготувала авіакомпанія, містить ключову інформацію щодо нових заходів. Переглянути його можна тут.

Обираючи послугу WIZZ Flex, пасажири, у разі зміни обставин чи необхідності змінити дату/маршрут, можуть перебронювати квиток на будь-який інший рейс WIZZ. Додатковий рівень захисту бронювання пасажирів - гарантія спокою у нинішні часи невизначеності.

З нагоди святкування зростання Wizz Air авіакомпанія пропонує пасажирам послугу WIZZ Flex з 50% знижкою, яку можна додавати до всіх бронювань з/до Італії, здійснених впродовж 8 вересня 2020 року.

Джордж Міхалопулос (George Michalopoulos), комерційний директор Wizz Air,  зауважив: «Я дуже радий оголосити про відкриття нашої 36-ої бази в Міжнародному аеропорту Катанія-Фонтанаросса та 5 нових маршрутів, що збільшують кількість маршрутів з цього сицилійського міста до 20. Рівно через тиждень після оголошення про наші перші внутрішні італійські маршрути з Мілана-Мальпенси до Катанії та Палермо, ми раді відсвяткувати створення бази в Катанії, де розмістимо 2 літаки Airbus A321. Цим продовжуємо створювати можливості для доступних подорожей як за внутрішніми рейсами, так і європейськими маршрутами, підтримувати розвиток місцевої економіки та створювати нові робочі місця у нинішні непрості часи. Завдяки посиленим заходам безпеки пасажири Wizz Air зможуть подорожувати на борту найекологічніших літаків Європи, насолоджуючись чудовим сервісом WIZZ».

Читайте також - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

НОВІ МАРШРУТИ WIZZ AIR З КАТАНІЇ

Напрямок

Дні виконання рейсів

Початок виконання рейсів

Ціни від**

Катанія – Рим-Ф’юмічіно 

Тричі на день

8 жовтня 2020 р. 

9,99 євро 

Катанія – Болонья

Двічі на день

8 жовтня 2020 р.

9,99 євро

Катанія – Венеція

Щодня

8 жовтня 2020 р.

9,99 євро

Катанія – Лондон Лутон

Четвер, неділя

22 жовтня 2020 р.

19,99 євро/17,99 фунтів стерлінгів

Катанія – Меммінген

Вівторок, субота (середа та неділя – із зимого сезону)

28 жовтня 2020 р.

19,99 євро

НОВІ МАРШРУТИ WIZZ AIR З МІЛАНА-МАЛЬПЕНСИ

Напрямок

Дні виконання рейсів

Початок виконання рейсів

Ціни від**

Мілан-Мальпенса – Барі 

Щодня

8 жовтня 2020 р. 

9,99 євро 

ОНОВЛЕНА ЧАСТОТА ВИКОНАННЯ РЕЙСІВ WIZZ AIR З МІЛАНА-МАЛЬПЕНСИ

Напрямок

Оновлена частота

Мілан-Мальпенса – Катанія 

14р.à21р.

*Викиди вуглекислого газу Wizz Air були найнижчими серед європейських авіакомпаній у 2019 фінансовому році (57,2 г / км / пасажир)

** Ціна за переліт в одну сторону, включно з адміністративним збором. У вартість входить одна ручна поклажа (максимум: 40x30x20 см). Візок та інший багаж підлягають додатковій оплаті. Ціна поширюється лише на бронювання, здійснені на wizzair.com та через мобільний додаток WIZZ. Кількість місць за вказаними цінами обмежена.

***ACI пропонує створити 750 робочих місць з розрахунку на кожен мільйон перевезених пасажирів на рік

Прес-служба Wizz Air


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено