Дата: 10-09-20 20:29

Відтермінування початку діяльності авіакомпанії Wizz Air Abu Dhabi до 16 жовтня 2020 року.

«У зв’язку з нинішніми обмеженнями щодо подорожей, зумовленими пандемією COVID-19, Wizz Air Abu Dhabi повідомляє пасажирам про відтермінування початку своєї діяльності на два тижні до 16 жовтня 2020 року.

Изображение
Twitter image

Пасажири, бронювання яких зазнали змін, будуть автоматично поінформовані через електронну пошту у разі, якщо вони бронювали квитки безпосередньо на wizzair.com або через мобільний додаток авіакомпанії. 120% компенсація вартості квитків буде перерахована на їх рахунок WIZZ у формі кредиту, яким можна скористатися впродовж 24 місяців для бронювання квитків чи послуг Wizz Air.

Читайте також - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

Пасажири також можуть обрати грошове відшкодування та отримають окремого листа з інформацією про необхідні кроки для здійснення банківського переказу або переказу на банківську картку. У цьому випадку вони можуть претендувати лише на 100% відшкодування від початкової вартості квитка.

Пасажири, які здійснювали бронювання через туристичні агенції, а також через онлайн-туристичні агенції – повинні зв’язатися з компанією, у якої вони придбали квитки.

Хоча нинішня ситуація зумовлена незалежними від нас обставинами, Wizz Air перепрошує за спричинені незручності».

Прес-служба Wizz Air


Джерело інформації: Український Авіаційний Портал

Подiлитись посиланням:  
 TweetПередрук матеріалів дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.aviation.com.ua
Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, у яких міститься посилання на агентства УНІАН, Інтерфакс-Україна, суворо заборонено. Позиція адміністрації може не співпадати з думками авторів, які публікують статті.