Дата: 11-09-20 11:05

У Qatar Airways найбільше літаків з високошвидкісним широкосмуговим інтернетом в Азії

Airbus A350-900 A7-ALC став сотим літаком Qatar Airways, оснащеним високошвидкісним безпровідним доступом до інтернету Super Wi-Fi, який з 2018 року забезпечую можливість залишатись на зв'язку на борту для мільйонів пасажирів

Изображение
Twitter image

Авіакомпанія продовжує розширювати оснащення системою Super Wi-Fi ще більшу кількість авіалайнерів свого флоту

Учасникам програми лояльності Privilege Club авіакомпанія Qatar Airways наразі пропонує можливість забронювати квитки онлайн та скористатися послугою Super Wi-Fi безкоштовно протягом всього польоту

Qatar Airways ввела в експлуатацію сотий літак, оснащений системою широкосмугового доступу в інтернет Super Wi-Fi. Найбільш високошвидкісна з доступних на сьогодні в пасажирської авіації система дозволяє пасажирам залишатися на зв'язку зі своїми близькими, друзями і колегами протягом усього польоту. Подолавши цей символічний рубіж, Qatar Airways вийшла на перше місце за кількістю літаків з високошвидкісним широкосмуговим зв'язком на борту в Азії, на Близькому Сході і в Північній Африці.

Читайте також - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

Airbus A350-900 з бортовим номером A7-ALC став сотим літаком в авіапарку Qatar Airways, оснащеним системою високошвидкісного доступу Super Wi-Fi, яка використовує відзначену численними нагородами технологію GX Aviation глобального постачальника мобільного супутникового зв'язку Inmarsat. Згодом авіакомпанія планує встановити Super Wi-Fi на всіх своїх літаках. Реалізація програми, що дозволяє мільйонам пасажирів під час польоту виходити в інтернет, дивитися потокові відео, спілкуватися в соціальних мережах і багато іншого, почалася в 2018 році.

На рейсах Qatar Airways, де використовується система GX Aviation, пасажирам пропонується до однієї години безкоштовного доступу до Wi-Fi з можливістю продовжити час дії послуги за додаткову плату. Як знак особливої уваги до учасників програми Privilege Club, Qatar Airways пропонує їм до двох подарункових ваучерів на безкоштовне використання Super Wi-Fi при бронюванні квитків онлайн на сайті qatarairways.com/SuperWiFiв період з 9 вересня по 1 жовтня 2020 року. Інші пасажири можуть скористатися цією ексклюзивною пропозицією, зареєструвавшись в Privilege Club, та застосувавши промокод SUPERWIFI. Діють обмеження.

Читайте також - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

Виконавчий директор групи компаній Qatar Airways Group Його Високоповажність пан Акбар Aль-Бакер зазначив: «Будучи лідером інноваційного розвитку світової авіаційної галузі, Qatar Airways оперує один з наймолодших і технологічно досконалих авіапарків в світі. У той час як інші авіакомпанії скорочують обсяг пропонованих пасажирам послуг Wi-Fi, Qatar Airways розширює його.

У наш непростий час постійний зв'язок з друзями і близькими набуває особливої ​​цінності, і ми раді тому, що спільно з Inmarsat маємо можливість використовувати технологію GX Aviation для надання пасажирам на борту наших лайнерів послугу високошвидкісного широкосмугового доступу в інтернет в рамках неперевершеного п'ятизіркового обслуговування від Qatar Airways».

Президент Inmarsat Aviation пан Філіп Валаам зазначив: «Авіакомпанія Qatar Airways відома в усьому світі як авіакомпанія, що пропонує своїм пасажирам найвищий рівень сервісу. Ми раді тому, що наша система широкосмугового доступу GX Aviation стала настільки важливим елементом унікальної пропозиції Qatar Airways. Відгуки пасажирів про роботу системи виключно позитивні, і тепер, коли ця послуга стала доступна вже на 100 літаках авіакомпанії, високою якістю зв'язку в польоті зможуть насолодитися ще більше людей».

Прес-служба Qatar Airways


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.