Дата: 24-09-20 12:35

WIZZ AIR ЗАПУСКАЄ ІНТЕРАКТИВНУ МАПУ ПЛАНУВАННЯ ПОДОРОЖЕЙ

ФУНКЦІЯ Є ЗРУЧНОЮ ДЛЯ КОРИСТУВАЧІВ ТА ДОЗВОЛЯЄ ОТРИМУВАТИ НАЙАКТУАЛЬНІШУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО РЕЙСИ ТА ПРАВИЛА ПОДОРОЖЕЙ У МЕРЕЖІ WIZZ

Wizz Air A321

Wizz Air, найекологічніша* авіакомпанія з найшвидшим зростанням у Європі, запустила мапу планування подорожей - новий інструмент пошуку на вебсайті, що постійно оновлюється та розроблений, аби допомогти пасажирам визначити, рейсами за якими напрямками в мережі WIZZ вони можуть користуватися в конкретний момент. Крім того, функція дозволяє отримати інформацію щодо чинних обмежень на подорожі, пов'язаних з коронавірусом.

У ці непевні часи пасажири можуть розраховувати на мапу планування подорожей Wizz Air, щоб перевірити,  рейси за якими маршрутами виконуються, та дізнатися про відповідні правила за допомогою системи кольорового маркування. Щоб скористатися мапою, потрібно натиснути на бажаний аеропорт вильоту іпотім вибрати один із доступних пунктів призначення в мережі WIZZ. Країни та аеропорти мають кольорове кодування залежно від обмежень: зелений означає, що обмежень на в'їзд в країну повітряним транспортом немає; жовтий сигналізує про те, що діють часткові обмеження (тест / карантин / місце проживання) для в'їзду в країну, а червоний -  що чинною є повна або часткова заборона на в'їзд до країни повітряним транспортом.

Читайте також - WIZZ AIR ВІДНОВЛЮЄ РЕЙСИ МІЖ УКРАЇНОЮ ТА СЛОВАЧЧИНОЮ З 2 ЖОВТНЯ

Для отримання додаткової інформації про правила подорожей необхідно натиснути на  конкретні маршрути, щоб перейти на сторінку з відповідною інформацією та посиланнями на вебсайти місцевих органів влади, корисні сторінки про подорожі та обов’язкові форми перед відправленням, які потрібно заповнити (якщо такі є).

Мапа планування подорожей оновлюється щодня о 18:00 за центральноєвропейським часом, але Wizz Air рекомендує пасажирам повторно перевіряти вимоги до в'їзду перед відправленням, оскільки вони можуть змінюватися щодня. Крім того, авіакомпанія завжди заохочує своїх пасажирів придбати послугу WIZZ Flex для власної впевненості. Завдяки можливості додати WIZZ Flex до бронювання, пасажири, у разі зміни обставин чи бажання обрати іншу дату/маршрут для подорожі, можуть змінити бронювання квитка на будь-який інший рейс WIZZ. Додатковий рівень захисту бронювання пасажирів - гарантія спокою у нинішні часи невизначеності. 

Жужа Поош (Zsuzsa Poos), директор по роботи з клієнтами та з питань маркетингу Wizz Air, зазначила: «Ми завжди прагнемо покращити якість роботи з пасажирами як під час подорожі, так і на нашому вебсайті. І цей новий інструмент пошуку допоможе їм визначити, куди вони можуть подорожувати, а куди – ні. Ми віримо, що мапа планування подорожей допоможе послабити відчуття занепокоєння пасажирів, котрі планують подорожі у ці часи невизначеності.  Ця функція допомагає отримати найактуальнішу інформацію тапродовжувати відкривати нові і захоплюючі напрямки в мережі WIZZ. Наша мета проста - полегшити життя пасажирів завдяки доступним подорожам, і мапа планування подорожей - ще один інструмент, завдяки якому ми дотримуємося своєї обіцянки».

Прес-служба Wizz Air 


Джерело інформації: Український Авіаційний Портал

Подiлитись посиланням:  
 TweetПередрук матеріалів дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.aviation.com.ua
Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, у яких міститься посилання на агентства УНІАН, Інтерфакс-Україна, суворо заборонено. Позиція адміністрації може не співпадати з думками авторів, які публікують статті.