Дата: 24-09-20 14:01

WIZZ AIR ОГОЛОШУЄ 50% ЗНИЖКИ НА ОКРЕМІ РЕЙСИ ТА ПРОПОНУЄ ПОСЛУГУ WIZZ FLEX ВСЬОГО ЗА 1 ЄВРО

Wizz Air, найекологічніша* авіакомпанія з найшвидшим зростанням у Європі, пропонує своїм пасажирам послугу WIZZ Flex всього за 1 євро** на усі рейси та 50% знижки*** на окремі рейси, заброньовані впродовж 24 вересня на сайті wizzair.com або через мобільний додаток WIZZ. Оскільки період подорожі необмежений, українські пасажири мають чудову нагоду нарешті забронювати квитки на давно омріяні рейси до Європи.
Wizz Air A321

Wizz Air радить додавати до бронювання послугу WIZZ Flex. Завдяки їй пасажири можуть скасувати свій рейс за 3 години до відправлення без сплати жодних зборів і відразу отримати 100% відшкодування від початкового тарифу на рахунок WIZZ у формі кредиту, а також змінювати дати і навіть маршрути необмежену кількість разів.

Крім того, пасажири Wizz Air наразі мають можливість планувати подорожі завдяки новій функції – Мапі планування подорожей – розробленій з метою допомогти визначити, рейсами за якими напрямками в мережі WIZZ можна користуватися в конкретний момент. Цей інструмент також дозволяє отримати інформацію щодо чинних обмежень на подорожі, пов'язаних з коронавірусом.

Читайте також - WIZZ AIR ВІДНОВЛЮЄ РЕЙСИ МІЖ УКРАЇНОЮ ТА СЛОВАЧЧИНОЮ З 2 ЖОВТНЯ

Оскільки здоров’я та безпека пасажирів й екіпажу є пріоритетом для Wizz Air, нещодавно авіакомпанія запровадила посилені заходи гігієни для забезпечення здоров’я та безпеки як пасажирів, так і екіпажу WIZZ. Зокрема, впродовж перельоту пасажири мають носити захисні маски, а екіпаж – рукавички. Пасажирам без масок заборонено здійснювати посадку на борт літака, однак нову маску вони можуть завжди можуть придбати разом з набором для дезінфекції (1 маленька пляшка дезінфікуючого гелю, 2 пари рукавичок, 2 маски, 6 дезінфікуючих серветок). У салонах регулярно проводять дезінфекцію, а з дотриманням графіку щоденного прибирання WIZZ усі літаки авіакомпанії додатково дезінфікуються вночі противірусним розчином. Під час перельотумандрівниківзаохочуватимуть користуватися опцією безконтактної оплати покупок на борту. Згідно з новими правилами, пасажири мають дотримуватися заходів фізичної дистанції, впроваджених місцевими органами влади, та розраховуватися за всі необхідні послуги перед посадкою онлайн (наприклад, оплачувати додатковий багаж через Інтернет, послугу WIZZ Priority чи швидку перевірку безпеки), аби мінімізувати будь-які фізичні контакти в аеропорту. Відео, яке підготувала авіакомпанія, містить ключову інформацію щодо нових заходів. Переглянути його можна тут.

* Викиди вуглекислого газу Wizz Air були найнижчими серед європейських авіакомпаній у 2019 фінансовому році (57,2 г / км / пасажир).

** Пропозиція дійсна 24 вересня з 00.00 19 до 23.59 (за центральноєвропейським часом (CET). Ціна 1 євро застосовується до послуги WIZZ Flex у розрахунку для одного рейсу, одного пасажира та за умови бронювання квитка за базовим тарифом впродовж терміну дії пропозиції на сайті wizzair.com або через мобільний додаток WIZZ. Пропозиція не діє на групові бронювання, а також на послуги WIZZ Go, WIZZ Plus & Flex. У разі придбання послуги WIZZ Flex впродовж терміну дії пропозиції, ви ознайомлені та приймаєте вище вказані умови, а також умови послуги WIZZ Flex.

***Знижка 50% застосовується до тарифів з урахуванням податків і обов’язкових зборів, але без урахування адміністративного збору. Пропозиція дійсна 24 вересня 2020 р. з 00:00 до 23:59 за центральноєвропейським часом (CET) і застосовується до окремих рейсів. Період подорожі необмежений. Ціна дійсна лише для бронювання через вебсайт wizzair.com або мобільний додаток WIZZ. Пропозиція не поширюється на групові бронювання.

Прес-служба Wizz Air 

Джерело інформації: Український Авіаційний Портал

Подiлитись посиланням:  
 TweetПередрук матеріалів дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.aviation.com.ua
Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, у яких міститься посилання на агентства УНІАН, Інтерфакс-Україна, суворо заборонено. Позиція адміністрації може не співпадати з думками авторів, які публікують статті.