Дата: 06-10-20 10:16

Qatar Airways надає 21 000 авіаквитків з безкоштовним тарифом на знак подяки вчителям

Розподіл квитків розпочався у день святкування Міжнародного Дня Вчителя,  5 жовтня 2020 року.

Квитки в обидві сторони у економкласі до будь-якого напрямку мережі авіакомпанії Qatar Airways дійсні для подорожі до 30 вересня 2021 року

Доха, Катар – з нагоди Міжнародного дня Вчителя, Qatar Airways надасть 21 000 квитків з безкоштовним тарифом вчителям на знак вдячності за їх самовіддану роботу по організації освіти для молодого покоління по всьому світу в ці непевні часи пандемії COVID-19.

Розподіл квитків розпочато у 4:00 ранку 5 жовтня та буде завершено о 3:59 ранку 8 жовтня (за часом м. Дохи). Спеціалісти галузі освіти можуть зареєструватись для участі у даній акції на сайті компанії за посиланням qatarairways.com/ThankYouTeachers шляхом заповнення форми для отримання унікального промокоду, який надається у порядку черги. Професіонали галузі освіти з понад 75 країн світу, до яких Qatar Airways виконує рейси, мають змогу отримати безкоштовні квитки.  Для забезпечення прозорості та чесності процесу розподілу, кожній країні щоденно, починаючи з 4:00 ранку за часом Дохи, розподілятиметься денна квота квитків на країну протягом 3 днів кампанії.

Читайте також: Qatar Airways пропонує студентам спеціальні умови бронювання квитків

Освітяни, які успішно пройшли реєстрацію, отримають один квиток з безкоштовним тарифом на переліт в обидві сторони в економкласі до будь-якого з напрямків мережі  Qatar Airways, яка на сьогодні налічує понад 90 напрямків по всьому світі. Додатково, вони отримають промокод-ваучер на 50% знижку від тарифу на придбання наступного квитка для себе чи члена їх родини або друга. Придбані за умовами даної акції квитки дійсні для подорожі до 30 вересня 2021 року.

Виконавчий директор Групи Компаній Qatar Airways, Його Високоповажність пан Акбар Аль Бакер зазначив: «Ми у Qatar Airways неймовірно вдячні професіоналам освітньої галузі по всьому світу за їх самовіддану роботу по організації освіти для молодого покоління в ці часи непевності та змін. Ми розуміємо наскільки це є непростим завданням та вражені винахідливістю вчителів у питаннях організації  онлайн та інших форматів навчання.

Як найбільша авіакомпанія світу, яка не припиняла виконання польотів під час пандемії, протягом останніх декількох тижнів ми, також, ініціювали програму підтримки студентів, пропонуючи їм можливість перельотів, як спеціальними/чартерними рейсами так і регулярними, до тих пунктів призначення, де вони мають бути для початку свого навчального процесу. Як авіакомпанія, ми віримо у важливість освіти та готові надавати необхідну підтримку освітнім програмам.»

З 2013 року, Qatar Airways є поважним меценатом фонду «Освіту дітям», який в 2012 році започаткувала Її Високість Шейха Моза Бінт Насер, щоб суттєво зменшити кількість дітей у всьому світі, яким відмовляють у праві на освіту. На борту рейсів Qatar Airways, а також на сайті qatarairways.com на етапі оплати під час оформлення бронювань, пасажирам пропонується здійснити благодійний внесок на користь фонду «Освіту дітям». Щороку Qatar Airways також направляє на благодійність в рамках цієї програми суму рівну внескам пасажирів, які зроблені на борту. Авіакомпанія також розміщує рекламний відеоролик фонду у системі розваг на борту Oryx One, з метою підвищити рівень інформування про програму та заохочення до благодійності на користь фонду.

Освітяни, які вдало пройшли реєстрацію для отримання безкоштовного квитка, зможуть отримати переваги від гнучких умов політик авіакомпанії у питаннях бронювань. Квитки, оформлені до 31 грудня 2020 року мають термін дії 2 роки, дозволяють необмежену кількість змін дати подорожі та надають можливість оформити обмін квитка на тревел-ваучер для майбутньої подорожі з додатковими номіналом 10% від вартості тарифу. Детально з гнучкими умовами та правилами можливо ознайомитись на сайті  qatarairways.com/RelyOnUs.

Відповідно до останніх даних ІАТА, Qatar Airways визнана найбільшим міжнародним перевізником у період з квітня по липень 2020, пропонуючи більше глобальних сполучень ніж будь-яка інша авіакомпанія, щоб допомогти людям повернутись додому. Це дозволило авіакомпанії накопичити якісно новий досвід у транспортуванні пасажирів безпечно та надійно, та зайняти унікальну позицію при відновленні своєї мережі. Перевізник впроваджує найсучасніші заходи безпеки та гігієни на борту літаків та у Міжнародному Аеропорті Хамад.

Вжиті Qatar Airways заходи щодо забезпечення безпеки пасажирів і членів екіпажу включають використання бортпровідниками костюмів індивідуального захисту, а пасажирам надання безкоштовних захисних комплектів і одноразових екранів для обличчя. Пасажири бізнес класу мають можливість додатково підвищити рівень безпеки в польоті за допомогою розсувних дверей, якими оснащений удостоєний численних нагород салон Qsuite. Крім того, вони можуть включити індикатор «Не турбувати (DND)». Літаки з салоном Qsuite сьогодні обслуговують понад 30 маршрутів, включаючи Лондон, Париж і Франкфурт. Вичерпну інформацію про заходи безпеки на борту і в аеропорту Хамад можна отримати на qatarairways.com/safety

Міжнародний аеропорт Хамад (HIA), який є хабом Qatar Airways, ввів в дію суворі процедури гігієни та заходи щодо забезпечення соціального дистанціювання у всіх терміналах. Всі зони взаємодії з пасажирами дезінфікуються кожні 10-15 хвилин. Всі пункти виходу на посадку і стійки виходу до автобусів обробляються після кожного рейсу. Крім того, в зонах паспортного контролю і на стійках безпеки пасажирам надаються дезінфікуючі засоби для рук. На церемонії вручення нагород Skytrax-2020 HIA посів третє місце в списку 550 кращих аеропортів світу. Він також шостий рік поспіль був визнаний «Кращим аеропортом на Близькому Сході» і п'ятий рік поспіль завоював головний приз в категорії «Кращий обслуговуючий персонал на Близькому Сході».

*Дана пропозиція поширюється виключно на власні рейси  Qatar Airways. Перелік спеціалізації вчителів обмежується   наступним списком: вчитель, спеціаліст у навчальному закладі без спеціальної вищої освіти,  асистент вчителя та вчитель на заміну, спеціаліст навчального закладу з інклюзивності та адаптації; викладач-репетитор, зайнятий в навчальному закладі, класний керівник; вчитель початкової школи, шкільний психолог; вчитель початкових класів, вчитель середньої школи, вчитель англійської мови як іноземної; вчитель в сфері спеціальної освіти; помічник викладача, викладач/інструктор професійно-технічної освіти (ПТО), практик/вчитель, який займається підготовкою дітей дошкільного та раннього віку та зайнятий у школі;  лаборант/працівник служби технічної підтримки в навчальному закладі. Дійсне посвідчення працівника освіти повинно бути надане на стійці реєстрації у аеропорту. Аеропортові збори сплачуються пасажиром.

Прес-служба Qatar Airways


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено