Дата: 07-10-20 12:01

МАУ скасовує рейси до Єревана до кінця жовтня 2020 року

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» прийняла рішення щодо скасування рейсів до Єревана до 31 жовтня 2020 року. Відповідний крок обумовлений високим ступенем ризиків для безпеки польотів у зоні Вірменсько-Азербайджанського конфлікту. Дане рішення синхронізується з позицією Державної авіаційної служби України щодо існування високого рівня ризиків на невизначений термін.

Изображение
Twitter image

МАУ уважно слідкуватиме за розвитком подій та прийме рішення щодо виконання подальших рейсів до Єревана наприкінці жовтня. МАУ розраховує відновити виконання рейсів до Вірменії після стабілізації ситуації. Визначальним фактором буде підтвердження високого рівня безпеки польотів в даному регіоні.

Представники авіакомпанії забезпечать необхідну комунікацію з пасажирами, які вже придбали квитки на рейси до Єревана, та нададуть їм усю необхідну підтримку, яку передбачає дана ситуація.

Подальшу інформацію можна відстежувати на сайті авіакомпанії: https://www.flyuia.com/ua/ua/news/2020.

Прес-служба МАУ


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.