Дата: 22-10-20 12:02

WIZZ AIR ЗАОХОЧУЄ ПАСАЖИРІВ СКАЗАТИ «ТАК» УЧАСТІ У WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON ONLINE

Wizz Air, найекологічніша* авіакомпанія з найшвидшим зростанням у Європі, а також провідний лоу-кост авіаперевізник в Україні, запрошує своїх пасажирів досягати висот не тільки у небі, але й на бігових маршрутах та взяти участь у Wizz Air Kyiv City Marathon, який відбудеться онлайн 31 жовтня та 1 листопада 2020 року. 

Изображение
Twitter image

Пандемія коронавірусу у всьому світі спричинила чимало нових викликів, але це зовсім не перешкода для ведення здорового способу життя! Wizz Air закликає сказати «Так» активному ритму життя та взяти участь у Wizz Air Kyiv City Marathon онлайн. Такий формат дозволить бігунам розділити атмосферу марафону незалежно від місця перебування.

Місією Wizz Air є надихати пасажирів на те, аби вони жили наповну, а тому авіакомпанія, рада бути титульним спонсором «Wizz Air Kyiv City Marathon 2020» – однієї з найбільших бігових подій в Україні. Ми віримо, що навіть цього непростого року любителі бігу будуть готові взяти участь у марафоні та підкорити нові дистанції. Своєю реєстрацією на подію учасники можуть також підтримати людей, яким потрібна як матеріальна, так і моральна допомога, через платформу Української Біржі Благодійності Dobro.ua або Kind Challenge – першу бігову благодійну платформу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Wizz Air отменил более 20 ноябрьских рейсов из Украины

Під час реєстрації для участі в Марафоні можна обирати опції індивідуального, корпоративного чи іншого забігу. Надихнутися успіхом попередніх бігових подій Wizz Air Kyiv City Marathon, а також отримати поради як для початківців, так і для досвідчених бігунів можна на вебсайті WIZZ або ж за лінками на відео- та фотозвіти із забігів.

Пауліна Госк, менеджер з корпоративних комунікацій Wizz Air, зазначила: «Ми оголосили про своє титульне спонсорство Wizz Air Kyiv City Marathon у 2014 році. З тих пір кількість учасників, які беруть участь у події, постійно збільшується та все більше і більше бігунів з усього світу реєструються на участь у ній. З нашого першого польоту в 2004 році Wizz Air постійно демократизує авіаперевезення. Ми вважаємо, що як і подорожі, активний спосіб життя має бути доступним кожному навіть у такі складні часи. Ось чому ми раді бути титульним спонсором «Wizz Air Kyiv City Marathon 2020», котрий є найбільшою біговою подією в Україні. Підтримуємо бажання українців комфортно та безтурботно подорожувати, а також безпечно бігати, та сподіваємось побачити на забігах як українських, так і наших іноземних пасажирів».

Дмитро Черніцький, генеральний менеджер Run Ukraine, переконаний: «Для багатьох людей Wizz Air Kyiv City Marathon є традиційною подією. Адже саме з Києва у 2010 році розпочалася бігова історія України, яка триває до сьогодні. Сьогодні кожен з нас виходить на старт, маючи свою особисту ціль та мотивацію. Для себе я назвав цей сезон «сезоном усвідомлення». Сьогодні як ніколи важливо розуміти, для чого ти це робиш. Я колись чув такий вислів: «Біг – це тренд, і тренди, як ви знаєте, проходять». Але я не вірю у ці слова. Я вірю, що наш біг має бути усвідомленим і будуватися на цінностях, а не на хайпі. Цей сезон – це унікальна можливість відкрити себе заново, копнути глибше, побачити більше. Ми з вами біжимо цей марафон життя разом. Яким він буде, залежить тільки від нас».

Прес-служба Wizz Air 


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.