Дата: 30-10-20 13:33

WIZZ AIR РОЗРОБЛЯЄ НОВІ ІНІЦІАТИВИ З ЕКОНОМІЇ ПАЛЬНОГО З МЕТОЮ ЗМЕНШЕННЯ ЗАБРУДНЕННЯ ПОВІТРЯ

Десять нових рішень для покращення ефективності спалювання пального будуть реалізовані вже цього року

WizzAir, найекологічніша* авіакомпанія з найшвидшим зростанням у Європі, сьогодні повідомила про десять нових ініціатив, які сприяють економії пального. Такі рішення є частиною зобов’язання авіакомпанії сприяти зменшенню викидів вуглецю на 33% до 2030 року. Додатково до 25 ініціатив авіакомпанії щодо економії пального, реалізованих протягом останніх років, Wizz Air зосереджує свою роботу на нових рішеннях, як-от розробка моделі для оцінки ваги літаків без пального, видалення зайвого непотрібного пального завдяки оптимізації системи планування перельотів та використання більш точних коефіцієнтів ефективності для більшої точності прогнозування спалення пального. Подальша оптимізація конфігурації закрилків також буде одним із основних напрямків роботи, оскільки Wizz Air наразі є передовим лідером галузі з використання зменшених закрилок для посадки.

Для покращення ефективності спалювання пального Wizz Air представила пілотам рекомендації щодо заохочення використання зменшених конфігурацій закрилків як для зльоту, так і для посадки, що, як доведено, сприятиме значній економії споживання пального. Це пояснюється тим, що чим нижча установка закрилок під час підйому та спуску, тим менший опір, що призводить до меншого спалювання пального. Статистичні дані щодо посадок зі зменшеними закрилками є багатообіцяючими: згідно з оцінками, це може сприяти економії 2000 тонн пального, що знижує вміст вуглекислого газу у повітрі приблизно на 6000 тонн за рік.

Під час нещодавнього аналізу польотних даних, проведеного Airbus, WizzAirстала лідером у галузі з точки зору використання зменшеної конфігурації закрилків для посадки у порівнянні з іншими авіакомпаніями. Враховуючи умови польоту та запаси міцності, зменшення закрилків для посадки дозволяє заощадити близько 15 кг пального за один раз. Протягом року така економія вуглекислого газу сягає показників, еквівалентних роботі 92 300 автомобілів, долаючих дистанцію, наприклад, з Києва до Одеси.

Окрім ініціатив щодо економії пального, авіакомпанія також прагне розвивати свій авіапарк за допомогою літаків сімейства Airbus neo, які пропонують неперевершену економію пального та чудову аеродинаміку, а також оснащені вінглетами для подальшого зменшення інтерференційного опору на крилах. Літаки neo сприяють зменшенню рівня шуму на 43% та на 50% - викидів оксиду азоту. Авіапарк Wizz Air є наймолодшим із середнім віком повітряних суден 5 років, що робить авіакомпанію однією з наймолодших у світі. Це в поєднанні з мережею маршрутів, що дозволяє уникати непотрібних сполучних рейсів, та з використанням у салоні найлегших матеріалів, робить діяльність Wizz Air настільки ефективною. Завдяки цьому та багатьом іншим ініціативам Wizz Air є найекологічнішою авіакомпанією в Європі. 

*Викиди вуглекислого газу WizzAir були найнижчими серед європейських авіакомпаній у 2019 фінансовому році (57,2 г / км / пасажир)

Прес-слжба WizzAir 


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.