Дата: 30-10-20 13:45

Украерорух завершив програму льотних перевірок для аеропорту «Бориспіль» на 2020 рік

Фахівці авіакомпанії «Украерорух» виконали льотну перевірку наземних засобів радіотехнічного забезпечення та світлосигнального обладнання для Міжнародного аеропорту «Бориспіль». За другим етапом обльотів за договором між Украерорухом та аеропортом екіпаж літака-лабораторії Beechcraft B300 (Super King Air 350) із реєстраційним номером UR-CWB здійснив льотну перевірку системи інструментального заходу на посадку ILS-410, світлосигнального обладнання з обома курсами та навігаційного радіомаяка VOR/DME. Таким чином, Украерорух повністю виконав умови договору на 2020 рік, яким передбачено обльоти загалом п’ятнадцяти засобів та систем. Перший етап обльотів виконано у травні цього року. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У вересні авіатрафік в Україні становить мінус 56 відсотків порівняно з 2019 роком

Нагадаємо, льотні перевірки наземних засобів є обов’язковими для сертифікації нового і контролю технічного стану наявного обладнання, яке забезпечує функціонування будь-якого аеропорту та безпеку злетів і посадок на летовищі.

Джерело:  Украерорух


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.