Дата: 06-11-20 09:56

Верховна Рада ратифікувала Протокол про повітряне сполучення між Україною та Катаром, - Владислав Криклій

5 листопада, Верховна Рада прийняла закон «Про ратифікацію Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Катар про внесення змін і доповнень до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Катар про повітряне сполучення». «ЗА» проголосували 288 депутатів.«Україна зацікавлена у співпраці у сфері транспорту та інфраструктури з Державою Катар. Нещодавно провідна катарська компанія QTerminals уклала концесійну угоду в порту «Ольвія», що передбачає залучення понад 17 млрд грн інвестицій. Тому лібералізація авіаційних перевезень, яку передбачає Протокол, є важливим кроком для розвитку наших відносин», - наголосив під час виступу у Верховній Раді Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Схваленим законопроєктом передбачається ратифікація Протоколу з метою набрання ним чинності. Це дозволить:

- розширити рамки доступу на ринок шляхом призначення декількох авіапідприємств з кожної сторони;
- усунути обмеження щодо кількості рейсів, місткості та типів повітряних суден, пунктів на територіях обох країн під час здійснення регулярного повітряного сполучення.

Вищезазначений Протокол був підписаний у листопаді минулого року.

Джерело: МІУ


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.