Дата: 06-11-20 16:54

Новий маршрут Ryanair Одеса –Дюссельдорф Веце

Сьогодні , 6-го листопада , Ryanair, компанія №1 у Європі, святкує свій перший політ за маршрутом Одесса Дюссельдорф Веце , який  буде виконуватись двічі на тиждень  у рамках зимового розкладу Ryanair 2020.

На честь святкування відкриття нового маршруту Ryanair  розпродає квитки у цьому напрямку лише від €9.99 на подорожі до кінця Грудня , які можна забронювати на офіційному сайті Ryanair.com до півночі неділі ( 8 листопада).

Изображение
Twitter image

Ольга Павлонка, Менеджер з продажів та маркетингу Центрально-Східної Європи та Балкан авіакомпанії Ryanair:

“Ми раді  відкрити наш новий маршрут Одеса –Дюссельдорф Веце , який буде виконуватись двічі на тиждень у рамках Зимового розкладу Ryanair 2020.

На честь святкування відкриття нового маршруту Ryanair  розпродає квитки у цьому напрямку за ціною лише від €9.99 на подорожі до кінця грудня , які можна забронювати до півночі неділі ( 8 листопада). Оскільки ці квитки за дивовижно низькими тарифами будуть дуже швидко розпродані – пасажирам варто увійти на сайт www.ryanair.com, щоб нічого не пропустити”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Авиакомпания Ryanair возвращается в Херсон

В’ячеслав Чеглатонєв , Комерційний директор ТОВ «Міжнародний Аеропорт «Одеса»

“Ми раді початку виконання рейсів Одеса-Дюссельдорф Веце. Даний рейс з'єднає між собою Одесу і захід Німеччини, крім того, аеропорт Веце знаходиться в безпосередній близькості до Нідерландів. Таким чином, наші пасажири, крім Дюссельдорфа, отримали можливість зручно планувати свої подорожі до Дуйсбургу, Ессену, Дортмунду і Кельну, а також до сусідніх міст Нідерландів. Ми висловлюємо подяку нашим партнерам Ryanair за співпрацю та відкриття нового рейсу в нинішніх непростих умовах.”

Прес-служба Ryanair


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.