Дата: 11-11-20 11:38

Авіакомпанія «Украерорух» виконує льотні перевірки у країнах Африканського регіонуЛітак-лабораторія авіакомпанії «Украерорух» із бортовим номером UR-CWА здійснює обльоти наземних засобів радіотехнічного забезпечення та світлосигнального обладнання в аеропортах країн Африки: Південно-Африканської Республіки, Намібії, Ботсвани, Замбії, Зімбабве, Мозамбіку та в Королівстві Есватіні. Ці льотні перевірки виконуються за партнерським контрактом із компанією Flight Precision Ltd (Велика Британія).

Екіпаж літака авіакомпанії «Украерорух», який перебуває у відрядженні із серпня, вже успішно завершив програму обльотів у Південно-Африканській Республіці – це 22 системи інструментального заходу на посадку і 40 навігаційних радіомаяків VOR/DMЕ, а також – трьох позицій наземного обладнання у Королівстві Есватіні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Украерорух поглиблює стандарти регіонального співробітництва у сфері безпеки польотів

Успішний досвід співпраці з Украерорухом прокоментував директор Flight Precision Ltd Вольфганг ЙОРЕС:

«У глобальному світі досить розвинене партнерство компаній, які працюють в одному напрямі. Часом відстані між регіонами – тим, де перебувають наші літаки, і тим, де є потреба виконати льотну перевірку, – дуже великі. Ми залучаємо до співпраці інших надійних провайдерів льотних перевірок із високою репутацією у всьому світі для більшої вигоди наших клієнтів за рахунок зменшення часу перебазування та швидшого часу прибуття. Уся наша команда мультинаціональна – англійці, німці, французи, іспанці, аргентинці, – це дозволяє нам пропонувати свої послуги у всьому світі.

Україна має великий досвід виконання льотних перевірок із використанням літака King Air 350, обладнаного системою льотних перевірок Aerodata німецького виробництва – ми використовуємо точно таке ж. Украерорух користується ним із 2000 року, і 20 років – це колосальний досвід, насамперед для бортоператорів.

Ми співпрацювали з Украерорухом за контрактами в Румунії у серпні минулого року, у жовтні – в Молдові.

Після того, як Украерорух завершив у Німеччині ремонт двигуна одного зі своїх літаків-лабораторій, ми домовилися активізувати нашу співпрацю та додати більше масштабних та віддалених проєктів.
Виконання масштабного південно-африканського контракту було заплановано на березень 2020 року, та через пандемію перенесено на початок осені. Контрактом передбачено виконання льотних перевірок у семи країнах: Південно-Африканській Республіці, Замбії, Зімбабве, Намібії, Мозамбіку, Ботсвані та в Королівстві Есватіні.

Коли авіакомпанії експлуатують однакове обладнання, це дуже зручно, оскільки пілоти та бороператори вже добре знайомі із системою та її фукціональними можливостями, і в разі необхідності можуть підстрахувати один одного. Професіоналізм української команди, яка працює в африканському регіоні – поза всякими сумнівами.

Цей контракт був розрахований на пів року, але ми точно будемо його продовжувати. Також ми досягли домовленості з Украерорухом щодо виконання контракту у Вірменії у майбутньому, оскільки ми сподіваємось на подальшу співпрацю та багато нових взаємовигідних проєктів».


Джерело:  Украерорух

Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.