Дата: 03-01-21 16:48

МАУ запрошує на закритий показ фільму-розслідування пам’яті рейсу PS752 автора Леоніда Канфера

08 січня 2021 року виповниться рік від жахливої дати у житті авіакомпанії  - авіакатастрофи рейсу МАУ PS752, що був збитий іранськими воєнними ракетами у небі над Тегераном. На його борту знаходилися 176 чоловік - 167 пасажирів і 9 членів екіпажу, всі вони загинули.

Трагедия самолета МАУ: в Украине основали благотворительный фонд

Щоб увіковічнити пам’ять жертв трагедії, а також здійснити спробу знайти відповіді на важкі запитання, автор фільму, Леонід Канфер, провів власне розслідування. Його результати можна побачити у фільмі «Тайна загибелі Ромео». Автор спробував встановити істину щодо того, що ж насправді сталося у небі Ірану, які події цьому передували, який у них міжнародний контекст та наслідки.

Леонід Канфер -  воєнний журналіст, автор багатьох документальних фільмів, який живе і працює в Україні з 2015 року.

05 січня 2021 року в Multiplex Atmosfera о 18:00, відбудеться закрита презентація фільму-розслідування. На презентацію запрошені представники Міністерсва закордонних справ, Офісу Генерального прокурора України, Міністерсва юстиції України, Служби Безпеки України, Фонду «Безпечне Небо», співробітники авіакомпанії Міжнародні авіалінії України, а також інші небайдужі до трагедії рейсу PS752 представники громадянського суспільства.

У зв’язку з карантинними обмеженнями в роботі кінотеатрів, акредитація преси обов’язкова та обмежена.

Усі охочі відвідати показ фільму-розслідування пам'яті рейсу PS752 можуть акредитуватися, надіславши паспортні дані на електронну адресу Zlobina.Olha@flyuia.com до 10:00 години 05 січня 2021 року.

У темі листа вказати «акредитація на 05.01 та назву ЗМІ»

Адреса кінотеатру: Столичне Шосе, 103 

Прес-служба МАУ


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено