Дата: 06-01-21 12:10

WIZZ AIR ЗНОВУ СЕРЕД ТОП-10 НАЙБЕЗПЕЧНІШИХ ЛОУ-КОСТ АВІАКОМПАНІЙ СВІТУ

Wizz Air, найекологічніша авіакомпанія із найшвидшим зростанням у Європі* рада повідомити про отримання найвищої оцінки безпеки та визнання одним із 10 найбезпечніших лоу-кост авіаперевізників у світі. 

Изображение
Twitter image

В основі оцінки AirlineRatings.com комплексний аналіз факторів, серед яких: результати аудиту, проведеного галузевими авіаційними організаціями; оцінка державними органами; реєстраційні дані аварій та серйозних інцидентів; прибуток; ініціативи з безпеки; вік авіапарку.

Визнання найвищим, 7-зірковим рейтингом безпеки від AirlineRatings.com другий рік поспіль, є чітким підтвердженням високої культури безпеки Wizz Air та підкреслює правильність стратегії авіакомпанії щодо безпеки як безумовного пріоритету.     

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ - ВСЕ НОВОСТИ ЗА ДЕНЬ

Авіапарк Wizz Air один із найсучасніших у світі – він складається зі 137 літаків Airbus A320, A321 та Airbus A320neo і A321neo із середнім віком трохи більше 5 років. Крім цього, авіакомпанія має замовлення на понад 250 найефективніших у світі вузькофюзеляжних літаків сімейства Airbus A320.

Цю винагороду авіакомпанія отримала в нову еру безпечних подорожей. При цьому WizzAirстала провідним авіаперевізником галузі, яка сказала «так авіаперельотам» та впровадила спеціальні заходи безпеки для пасажирів і членів екіпажу. Окрім того, ефективні HEPA-фільтри знешкоджують у повітрі 99,7% вірусів і бактерій, а нові протоколи WizzAirпідтримують фізичне дистанціювання, забезпечують надзвичайно чисте середовище на борту та мінімізують будь-які фізичні контакти. Таким чином, пасажири WIZZможуть почувати себе безпечно під час авіаперельотів.

Дідерік Пен (DiederikPen), виконавчий віце-президент та головний операційний директор групи Wizz Air, повідомив: «Ми пишаємось тим, що ще раз отримали відзнаку від найвищого можливого рейтингу безпеки. Додаткові заходи, запроваджені авіакомпанією минулого року, продовжують гарантувати найвищий рівень безпеки на борту нашого сучасного та найекологічнішого авіапарку Європи. Завдяки їм ми продовжуємо запрошувати пасажирів до подорожей та надавати чудовий сервіс. Я дуже пишаюся професіоналізмом та відданістю наших колег, завдяки чому вони досягли зразкового результату навіть протягом такого непростого року».

Прес-служба  Wizz Air


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено