Дата: 01-02-21 14:26

Нідерланди запускають експрес-тестування на COVID-19 за диханням

Нідерланди запускають експрес-тестування на COVID-19 за диханням

У Нідерландах вже з понеділка, 1 лютого, починають застосовувати експрес-тести, які виявляють коронавірус за диханням людини.

Такі тести показують результат уже за декілька хвилин, передає Укрінформ із посиланням на NOS.

“З понеділка в Амстердамі можна буде проводити близько 600 дихальних тестів на день”, - йдеться у повідомленні. Зазначається, що найближчими тижнями цей показник сягне 2500.

В Амстердамі цю новинку вже наступного тижня використовуватимуть чотири великі пункти тестування. Планується, що у найближчі місяці такі тести також будуть доступні мешканцям інших міст.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ - ААУЦА: Пора вже сьогодні задуматись вибраним та призначеним керівникам, а що вони зроблять корисного за період своєї каденції?

Як повідомляв Укрінформ, у Нідерландах створили робота, який здатний опрацювати 20 тисяч ПЛР-тестів на коронавірус за день і видавати результати в онлайні.

За даними Національного інституту охорони здоров'я Нідерландів, у період з 20 до 26 січня у країні підтверджено 35 635 випадків COVID-19.

Фото: ANP


Источник информации: Ukrinform

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.