Дата: 07-04-21 14:42

Авіакомпанія Qatar Airways виконала перший в світі «повністю вакцинований» від COVID-19 авіарейс

‎Рейс QR6421 був виконаний на літаку А350-1000, на борту якого перебували тільки вакциновані члени екіпажу і пасажири. В аеропорту на реєстрації пасажири обслуговувалися виключно вакцинованим персоналом

Авіакомпанія Qatar Airways продовжує лідирувати у відновленні міжнародних авіаперевезень: у вівторок, 6 квітня, авіаперевізник здійснив перший «повністю вакцинований» від COVID-19 рейс. На борту літака знаходилися тільки вакциновані члени екіпажу і пасажири, яких обслуговував вакцинований персонал під час реєстрації.

Спеціальний рейс QR6421 продемонстрував всі заходи, прийняті авіакомпанією для забезпечення найвищих стандартів безпеки та гігієни на борту літака, включаючи свою останню інновацію - першу в світі розважальну технологію Zero-Touch. Переліт був виконаний на найбільш технологічно інноваційному і екологічно безпечному літаку авіакомпанії - Airbus A350-1000.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Авіакомпанія Qatar Airways представила літній розклад і оголосила про плани розширення мережі маршрутів до понад 140 напрямків

Генеральний директор Qatar Airways Group, Його Високоповажність пан Акбар Аль-Бакер зазначив: «Спеціальний рейс продемонстрував, що наступний етап у відновленні міжнародних перельотів не за горами. Ми пишаємося тим, що продовжуємо лідирувати в галузі, здійснюючи перший рейс з повністю вакцинованим екіпажем і пасажирами. Таким чином ми демонструємо маяк надії для майбутнього міжнародної авіації. Оскільки авіація є найважливішим двигуном економічного розвитку як у всьому світі, так і тут, в Катарі, ми висловлюємо подяку нашому уряду і місцевим органам охорони здоров'я, які надають допомогу в проведенні вакцинації для понад 1000 наших співробітників щодня.

У ДНК Qatar Airways закладено прагнення бути на передовій, встановлювати найвищі стандарти безпеки та обслуговування клієнтів. До пандемії Qatar Airways стала першою і єдиною авіакомпанією, яка була удостоєна щорічною відзнакою «найкращої авіакомпанії світу» відповідно рейтингу Skytrax п'ять разів. Коли пандемія досягла свого піку на початку квітня, наша авіакомпанія продовжувала здійснювати перельоти, щоб допомогти перевезти мільйони пасажирів, які бажали повернутись додому і доставити необхідні предмети медичного призначення, а також впроваджувати останні інновації в галузі біобезпеки і гігієни. Відповідно динаміці поширення вакцини по всьому світу, Qatar Airways, оперуючи одну з найбільших глобальних мереж авіаперевезень, сприяє возз'єднанню сімей і друзів, а також підтримці світової торгівлі. Ми як і раніше залишаємося авіакомпанією, на яку можуть покластися пасажири і партнери.

Qatar Airways Cargo також відіграє важливу роль в підтримці стабільного розкладу в усіх напрямках нашої мережі. З початку пандемії Qatar Airways допомогла перевезти понад 500,000 тонн медикаментів і доставила близько 20,000,000 доз вакцини від COVID-19 до понад 20 країн».

Прес-служба Qatar Airways


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.