Дата: 06-07-21 13:48

WIZZ AIR ПОВІДОМЛЯЄ ПРО 25% ЗНИЖКИ НА ОКРЕМІ РЕЙСИ

Wizz Air, авіакомпанія з найшвидшим розвитком у Європі та провідний лоукост-авіаперевізник в Україні, пропонує своїм пасажирам 25% знижки* на окремі рейси, заброньовані впродовж 6 липня 2021 року на сайті wizzair.comабочерез мобільний додаток WIZZ. Це чудова можливість насолодитися теплими сонячними днями закордоном, адже термін здійснення подорожі – до 31 липня 2021 року включно.

 Изображение
Twitter image

Wizz Air радить додавати до бронювання послугу WIZZ Flex. Завдяки їй пасажири можуть скасувати свій рейс за 3 години до відправлення без сплати жодних зборів і відразу отримати 100% відшкодування від початкового тарифу на рахунок WIZZ у формі кредиту, а також змінювати дати і навіть маршрути необмежену кількість разів.

Крім того, пасажири Wizz Air наразі мають можливість планувати подорожі завдяки новій функції – Мапі планування подорожей – розробленій з метою допомогти визначити, рейсами за якими напрямками в мережі WIZZ можна користуватися в конкретний момент. Цей інструмент також дозволяє отримати інформацію щодо чинних обмежень на подорожі, пов'язаних з коронавірусом.

Аби забезпечити безпеку та комфорт пасажирів та екіпажу під час перельоту, Wizz Air запровадила посилені заходи гігієни, що передбачають дотримання соціального дистанціювання та покращення чистоти на борту. Крім того, пасажирів закликають розраховуватися за всі необхідні послуги перед посадкою онлайн (наприклад, оплачувати додатковий багаж через Інтернет, послугу WIZZ Priority чи швидку перевірку безпеки), аби мінімізувати будь-які фізичні контакти в аеропорту. Також мандрівники мають дотримуватися заходів фізичної дистанції як під час посадки, так і впродовж висадки з літака.

*Знижка 25% застосовується до тарифів з урахуванням податків і обов’язкових зборів, але без урахування адміністративного збору. Пропозиція дійсна з 00:00 до 23:59 6 липня 2021 року за центральноєвропейським часом (CET) і діє на окремі рейси. Термін здійснення подорожі -  до 31 липня 2021 року включно. Ціна дійсна лише для бронювання на сайті wizzair.com або через мобільний додаток WIZZ. Пропозиція не поширюється на групові бронювання.

Прес-служба Wizz Air


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.