Дата: 07-07-21 13:23

Працівники МАУ долучилися до вакцинації від COVID

Авіакомпанія Міжнародні Авіалінії України протягом місяця реалізує програму з добровільної вакцинації штату працівників від вірусуCOVID-19. 

 Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят, самолет и в помещении)

Першочергово щеплення вакциною Sinovac мають змогу отримати представники льотного комплексу - пілоти та бортпровідники авіаперевізника. Дана пріоритетність обумовлена прагненням забезпечення максимального епідеміологічного захисту екіпажам для роботи на міжнародних рейсах, відповідно до глобального тренду.

«Ми прекрасно розуміємо, що нові часи вимагають проактивних кроків, які дозволять екіпажам МАУ безпечно літати у будь-який куточок світу. МАУ завжди акцентуватиме на стандартах безпеки з чітким усвідомленням - за нових реалій саме вакцинація робитиме польоти доступнішими, а світ відкритішим», відзначив СЕО авіакомпанії Євгеній Дихне.

Читайте також:  В Париже бастовали работники главных аэропортов

Станом на початок липня до вакцинації долучилося близько 50% працівників МАУ. У перспективі авіаперевізник має на меті довести цей показник до позначки  90%. 

Детальніше про перебіг вакцинації у відео: https://youtu.be/NzfMpP1l8_c

Прес-служба МАУ


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.