Дата: 07-07-21 16:33

Пхукет, який відкрився для іноземних туристів, зустрів перший рейс Qatar Airways традиційним водним салютом

У розкладі авіакомпанії чотири щотижневих рейсу на Пхукет, які виконуються на сучасних Airbus A350 з 36 місцями в салоні бізнес класу і 247 кріслами в економкласі

 
Twitter image

Авіакомпанія Qatar Airways поновила виконання рейсів на тайський острів-курорт Пхукет, який знову відкрив свої двері для повністю вакцинованих іноземних туристів. Відновлення повітряного сполучення з Пхукетом - важлива віха на шляху відновлення ринку міжнародних туристичних авіаперевезень. З першого липня авіакомпанія виконує чотири щотижневих рейси на Пхукет, які виконуються на сучасних Airbus A350 з 36 місцями в салоні бізнес класу і 247 кріслами в економкласі. З урахуванням виконуваних Qatar Airways 12 щотижневих рейсів в Бангкок загальне число перельотів за маршрутом, який з'єднує Катар з Таїландом, збільшилася до 16. Чергове розширення маршрутної мережі зробило ще більш комфортним подорожі з Києва через Міжнародний аеропорт Хамад, що поєднує найбільше число напрямків і визнаний кращою повітряною гаванню на Близькому Сході і третім кращим аеропортом в світі.

Читайте також: За четыре дня этого месяца в Анталию прибыло больше туристов, чем за весь июль прошлого года

Виконавчий директор групи компаній Qatar Airways Його Високоповажність пан Акбар Аль-Бакер зазначив: «Відновлення польотів Qatar Airways на Пхукет - важлива віха у відновленні міжнародного туристичного ринку. З початку пандемії ми залишаємося лідером галузі, а прийняті нами стандарти в області безпеки, інновацій та обслуговування пасажирів стали еталоном для всіх.

Ми знаємо, що багато наших клієнтів знову хочуть літати і подорожувати, і що Пхукет є улюбленим місцем відпочинку для тисяч людей. Цей острів, відомий своїми екзотичними пляжами, теплою сімейною атмосферою, бірюзовою водою і чудовою місцевою кухнею, - ідеальний напрямок для відпустки. Співпрацюючи зі своїми партнерами в Таїланді, ми плануємо внести свій внесок у відновлення туристичного сектора цієї чудової країни ».

Керівник Управління з туризму Таїланду (TAT) Ютасак Супасорн сказав: «Ми вважаємо надзвичайно обнадійливим те, що такі провідні світові перевізники, як Qatar Airways, вирішили повернутися на Пхукет відразу після зняття обмежень. І наявність в розкладі відразу декількох щотижневих рейсів говорить про їх впевненість в перспективах цього напрямку. Ми бачимо, що Пхукет продовжує користуватися винятковою популярністю серед іноземних туристів, які очевидно встигли засумувати за легендарними пляжами нашого острова і гостинністю його жителів ».

У 2010 році, коли авіакомпанія Qatar Airways розпочала літати на Пхукет, острів став 93-м напрямком стрімко зростаючої маршрутної мережі авіакомпанії. Сьогодні всесвітньо відомий курорт продовжує приваблювати тисячі мандрівників з різних куточків планети, в першу чергу Європи, Близького Сходу і США. З 1 липня 2021 року іноземні туристи, які пройшли повний курс вакцинації не менше ніж за два тижні до вильоту і здали негативний ПЛР-тест за 72 години до вильоту, отримали можливість в'їжджати на Пхукет і пересуватися по острову без карантину по прибутті.

Qatar Airways стала першою глобальною авіакомпанією в світі, яка удостоїлася найвищої п’ятизіркової оцінки щодо заходів безпеки  по протидії поширенню COVID-19 від провідного світового рейтингового агентства в сфері повітряного транспорту Skytrax. Напередодні цього, базовий аеропорт і хаб Qatar Airways - Міжнародний аеропорт Хамад (HIA) - також отримав найвищу оцінку Skytrax за заходи по протидії поширенню COVID-19. Він став першою повітряною гаванню на Близькому Сході і в Азії, відзначеною Skytrax найвищим рейтингом за даним критерієм. П’ятизірковий рейтинг з безпеки - це знак для пасажирів зі всього світу, що вони можуть бути впевнені в тому, що наші норми безпеки і заходи щодо захисту здоров'я пасажирів проходять жорстку незалежну оцінку за найвищими міжнародними стандартами. Вичерпну інформацію про заходи безпеки на борту і в аеропорту Хамад можна отримати на qatarairways.com/safety.

Розклад рейсів Доха - Пхукет з 1 липня:

  • Доха (DOH) - Пхукет (HKT), QR 840, відправлення о 02:55, прибуття о 13:30 (середа, п'ятниця, субота, неділя)
  • Пхукет (HKT) - Доха (DOH), QR 841, відправлення о 02:30, прибуття о 05:30 (понеділок, четвер, субота, неділя)

Прес-служба Qatar Airways


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.