Дата: 12-07-21 13:06

ЗДІЙСНЮЙТЕ РЕЄСТРАЦІЮ НА ПОСАДКУ БІЛЯ СТІЙКИ WIZZ AIR В АЕРОПОРТУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ, АБИ УНИКНУТИ ЗАТРИМОК

izz Air закликає пасажирів прибувати до аеропорту принаймні за дві години до вильоту, щоб перевірити документи для здійснення подорожей, необхідні у часи COVID-19 Wizz Air, авіакомпанія з найшвидшим розвитком у Європі, закликає пасажирів здійснювати реєстрацію на посадку (check-in) в аеропорту щонайменше за 2 години до вильоту та відвідати стійку реєстрації навіть якщо вони здійснили реєстрацію на посадку онлайн. 
Изображение
Twitter image

У зв’язку із жорсткими міжнародними правилами щодо подорожей пасажирам краще прибути до аеропорту завчасно, аби партнерська наземна служба авіакомпанії швидко перевірила всі необхідні проїзні документи та сертифікати, які вимагає країна призначення, для підтвердження посадкового талону пасажира.

Після прибуття в аеропорт пасажирам необхідно підійти до стійки реєстрації Wizz Air, де наземний персонал авіакомпанії перевірить, чи є у них необхідні сертифікати, дозволи та негативний результат тесту на COVID, а також відповідна реєстраційна онлайн-форма, яку вимагає країна призначення. Якщо всі документи є, Wizz Air видасть новий посадковий талон, який дозволить пасажирам сісти на рейс. У разі, якщо пасажир не надає всі необхідні документи, авіакомпанія буде змушена відмовити у перевезенні, адже його/її можуть не впустити до країни призначення. Невиконання цих правил призведе до високих штрафів, застосованих як до пасажира, так і до авіакомпанії.

Читайте також: WIZZ AIR ЗАКЛИКАЄ ПАСАЖИРІВ КОРИСТУВАТИСЯ ВДОСКОНАЛЕНОЮ КАРТОЮ ПЛАНУВАННЯ ПОДОРОЖЕЙ

Оскільки правила в’їзду та виїзду з країн часто змінюються, Wizz Air удосконалила свою Карту планування подорожей – вона дозволить мандрівникам відслідковувати найактуальнішу інформацію щодо здійснення подорожі. Карта із кольоровим маркуванням, яка тепер доступна для користування на мобільних пристроях, автоматично оновлюється щодня. Вона надає перелік специфічних вимог та документів, необхідних для здійснення подорожі до конкретної країни. Wizz Air також закликає пасажирів перевіряти офіційні вебсайти країни призначення, щоб знайти додаткову інформацію, перевірити інформацію щодо сертифікатів вакцинації та інші правила. 

Мандрівники Wizz Air можуть бронювати квитки на сайті wizzair.com або через мобільний додаток WIZZбезпечно та комфортно навіть у часи невизначеності завдяки пакету страхування подорожі, що покриває витрати, пов’язані з СOVID-19*, та послузі WIZZ Flex. Остання, зокрема, дозволяє пасажирам скасувати подорож за 3 години до відправлення безкоштовно та одразу отримати 100% відшкодування, зарахованого у вигляді кредиту WIZZ.

*Із застосування правил, умов та виключень.

Прес-служба Wizz Air


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.