Дата: 14-07-21 13:31

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков представив команді аеропорту «Бориспіль» нового генерального директора

15 Липня 2021, Сьогодні Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков та голова Наглядової ради аеропорту «Бориспіль» Володимир Жмак представили нового генерального директора Міжнародний аеропорт "Бориспіль" Олексія Дубревського.

«В Олексія чудове резюме, з досвідом роботи на керівних посадах у кращих авіакомпаніях та аеропортах світу. Те, що йому вдалось зробити на посаді директора аеропорту Запоріжжя, як на мене, має стати взірцем для інших українських аеропортів.

Однак треба розуміти, що Міжнародний аеропорт «Бориспіль» — це головний аеропорт країни. Відповідальність, вимоги та очікування тут в рази вищі. Ми обговорили з новим директором план дій: зокрема, домовились рухатись у напрямі розвитку комерційної площі аеропорту та залученні на український ринок нових авіакомпаній», — сказав Олександр Кубраков, Міністр інфраструктури України.

Чітайте також: Яких змін зазнають головні повітряні ворота України?

Також Олександр Кубраков наголосив на тому, що у фокусі діяльності має залишатися розвиток аеропорту. Зокрема, важливо максимально ефективно використати кошти ЄІБ, які банк надає на його модернізацію. Йдеться про 270 млн євро, які будуть спрямовані на покращення енергоефективності, авіаційної безпеки та операційної стійкості летовища.

Окремо Міністр інфраструктури позитивно відзначив роботу Наглядової ради, зокрема у напрямку реформи корпоративного управління та впровадженні антикорупційної програми.

«Я вдячний Міністру інфраструктури та Наглядовій раді за підтримку. Для мене велика честь приєднатись до колективу ключового аеропорту України. Наразі є чіткі завдання та погоджений план дій, у рамках якого будемо рухатися.

Наша основна мета - вже за кілька років зробити з аеропорту «Бориспіль» основний авіахаб Східної Європи. Для цього наразі є всі передумови», — зазначив Олексій Дубревський, генеральний директор ДП МА «Бориспіль» .

Нагадаємо, що за результатами конкурсного відбору Наглядова рада прийняла рішення визнати Олексія Дубревського переможцем на посаду Генерального директора Державного підприємства Міжнародний аеропорт «Бориспіль».

Олексій має 15-річний досвід роботи у сфері управління авіа інфраструктурою. Зокрема, у різні періоди він працював у таких компаніях, як у Lufthansa AG, КП Міжнародний аеропорт Донецьк ім. С.С.Прокоф’єва, Міжнародний аеропорт Рас-Ель-Хайма (ОАЕ).

Останні 2 роки перебував на посаді директора КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя».

Джерело: МІУ


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.