Дата: 29-07-21 13:38

Усе буде Іспанія: сонце, пляжі, розваги — зі SkyUp вже у серпні

Возможно, это изображение (4 человека и люди улыбаются)

Іспанії присвячено чимало пісень, книжок і фільмів. Життєрадісність, яскравий колорит, ексцентричність, харизма у поєднанні з чудовою природою, сучасними красивими містами і давніми традиціями вартують уваги тих, хто скучив за новими враженнями і пригодами. Розпочинаємо польотну програму у серпні. Плануємо літати з Києва у Барселону, Аліканте і на Тенеріфе.

Квитки вже доступні на skyup.aero.

Київ — Тенеріфе — Київ

Стартуємо 20 серпня, рейси — по п'ятницях.

Київ — Барселона — Київ

Стартуємо 21 серпня, рейси — щосереди та щосуботи.

Київ — Аліканте — Київ

Стартуємо 22 серпня, рейси — по четвергах і неділях.

Відпочинок в Іспанії — це танці фламенко, райські куточки, що омиваються водами океану і морів, смачна кухня і освіжаюча сангрія, цікаві прогулянки і шопінг. Що б ви не вибрали, налаштовуйтеся багато сміятися і радіти всьому навкруги — встояти перед життєрадісністю іспанців практично неможливо. 

Чітайте також: SkyUp в августе планирует начать летать из Киева в Париж и Ниццу

Умови в'їзду в Іспанію станом на 29.07.21 

З 27 липня українці можуть вільно в'їжджати до країни, без надання довідок про вакцинацію або негативних тестів на Covid-19. Єдина умова — спеціальна анкета, заповнена завчасно, до вильоту, на порталі МОЗ Іспанії або в додатку SpTH (Google Play, App Store). Отриманий після заповнення QR-код може перевірятися перед посадкою на рейс.   

Для комфортної подорожі рекомендуємо перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку напередодні вильоту на офіційних інтернет-ресурсах обраної країни чи на вебресурсі «Поради подорожуючим від Консульської служби України». Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Прес-служба  SkyUp


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.