Дата: 20-08-21 10:48

WIZZ AIR РОЗШИРЮЄ НАБІР БОРТПРОВІДНИКІВ У СВОЇЙ МЕРЕЖІ

До грудня 2021 року будуть працевлаштовані 800 нових бортпровідників

Возможно, это изображение (1 человек, стоит и самолет)

Wizz Air, авіакомпанія з найшвидшим розвитком у Європі, сьогодні оголошує про те, що запускає найбільший у своїй історії набір бортпровідників, плануючи працевлаштувати ще 800 із них у рамках мережі WIZZ до грудня 2021 року.

Бортпровідники, які приєднаються до команди Wizz Air, можуть розраховувати на конкурентну заробітну плату в авіакомпанії із найшвидшим розвитком у Європі, навчання за провідними практиками в галузі та гнучкий щомісячний графік роботи, що публікується кожні два тижні. Вони працюватимуть у дружньому та багатокультурному середовищі, маючи доступ до різноманітних можливостей для професійного зростання, таких як, зокрема, програма Wizz Air Cabin Crew to Captain (Від члена екіпажу до пілота),  що дозволяє членам екіпажу отримати ліцензію комерційного пілота. Бортпровідники також отримають можливість користуватися знижками на авіарейси та бонусними авіаквитками для своєї сім’ї та своїх друзів.

Читайте також: WIZZ AIR РОЗШИРЮЄ НАБІР ПІЛОТІВ ДЛЯ СВОЄЇ МЕРЕЖІ ДО 2030 РОКУ БУДУТЬ ПРАЦЕВЛАШТОВАНІ 4 600 НОВИХ ПІЛОТІВ

WIZZ розширює набір бортпровідників та пілотів у мережі авіакомпанії, адже прагне збільшити свій потенціал та втричі розширити флот. Очікується, що авіапарк Wizz Air поповниться 500 літаками Airbus у найближчі десять років. Нові співробітники, які приєднуються до Wizz Air, ухвалюють це рішення у хвилюючий для авіакомпанії час, адже за останній рік WIZZ вдалося відкрити 18 нових баз та понад 300 нових маршрутів у своїй мережі.

Хайко Холм (Heiko Holm), головний операційний директор Wizz Air,зауважив: «Це був надихаючий рік диверсифікації мережі Wizz Air, і ми раді запросити до нашої команди нових членів екіпажу, які прагнуть працювати в одній з авіакомпаній, що демонструють найшвидший розвиток у Європі. Ми у WIZZ пишаємося тим, що пропонуємо своїм співробітникам прекрасні кар’єрні можливості, конкурентну заробітну плату, а також соціальний пакет. Ми прагнемо підтримувати наш екіпаж, пропонуючи можливості для швидкого розвитку та кар’єрного зростання. Оскільки Wizz Air повертається до своєї докоронавірусної потужності та продовжує її нарощувати, авіакомпанія з нетерпінням чекає у команді, що постійно зростає, на талановитих бортпровідників.  

Прес-служба  Wizz Air         


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.